Анастасія Бугера, мешканка м. Ізюм Харківської області, розповіла, що її батько влаштував для неї схованку у ніші дивану, щоб окупанти, заходячи у будинок, не знайшли її, передають Патріоти України.
"Я була в окупації майже 5 місяців, тобто з самого початку повномасштабного вторгнення і до деокупації міста Ізюм. Це було жахіття, було страшно та морально важко, складно з чимось порівняти та описати. Дуже хочу, щоб це скоріше все закінчилося і люди у XXI столітті не знали, що таке життя в окупації та бомбардування", - зазначила жителька Ізюма.
Анастасія розповіла, що знаючи про звірства окупантів у Бучі, Ірпені, її батько у ніші дивану влаштував для неї схованку, коли загарбники приходили у будинок і вона швидко могла заховатися.
"Назва міста написана великими літерами й коли буряти зайшли у місто, то вони прочитавши назву, сказали, що знаходяться у місті "13 юм". А після деокупації, як написав мій одногрупник по військовій кафедрі, що місто "13 юм" знову стало Ізюмом", - розказала Анастасія Бугера.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 23.06.26 орієнтовно склали:
Російські війська посилили тиск на Слов’янськ і Краматорськ, які залишаються найбільшими укріпленими містами Донецької області під контролем України. На тлі активізації бойових дій тисячі місцевих жителів вирішили залишити свої домівки та переїхати у б...