"Буряти з ними сидять, скрізь пиятика": Матір "мобіка" поскаржилася на умови, в яких тримають сина

Російське командування не готує своїх "частково мобілізованих" до реальних бойових дій. Непоодинокі випадки, коли новобранці п'ють і б'ються між собою. Про це свідчить нове телефонне перехоплення, яке в розпорядження OBOZREVATEL надало хакерське угруповання "Фронтові розмови окупантів", передають Патріоти України.

Про реалії "СВО" розповіла матір 20-річного "мобіка", який працював учителем фізкультури. Жінку бісить, що її син сидить десь під Санкт-Петербургом і потроху спивається разом із мобілізованими бурятами. Де таке бачено, щоби просто сиділи. Або відправляйте додому або відправляйте на фронт. А от якого біса її синові йти на війну проти України, бабцю не цікавить – можливо, вона сподівається, що їй привезуть "трофейну" пральну машинку. Хоча з таким рівнем підготовки, швидше за все, сам "мобік" приїде в пакеті, ймовірно частинами.

"Ну в їхній частині вже пиятика та бійки пішли. Он Лерці братан теж дзвонив, казав – задовбало все, сидять, у мужиків пішли п'янки, пішли бійки. А ти що думаєш – вони сидять там, нічого нікуди там. Це Леркін каже, а наш ще раніше пішов. Його взяли ще 10 числа. А що, хлопець працював у школі фізруком, то навіщо було брати? От і каже, що все теж задовбало", – сказала росіянка.

Із цієї розмови стає відомо, що її син до роботи у школі служив в армії. Наразі він розповідає матері, що в них "усе начебто є, але їх нікуди не відправляють". "Буряти з ними сидять, скрізь там пиятика. Вже і буряти не знають, що робити. Нікому не потрібні. Полежали, відпочили – й додому, може, відправлять...", – заявила мешканка РФ.

Джерело: Обозреватель

Зимовий наступ Росії на Донбасі провалився, - розвідка Великобританії

субота, 1 квітень 2023, 17:41

До таких висновків прийшла розвідка Міністкрства оборони Великої Британії. . Там нагадали, що 11 січня 2023 року начальник Генштабу РФ Герасимов взяв на себе особисте командування "спеціальною військовою операцією" в Україні. . "Перебування Герасимов...

"У нас нема командира, ми всіх на* посилаємо": Окупант поскаржився на "порядки" в "другій армії світу". Перехоплення

субота, 1 квітень 2023, 17:23

Російський окупант розповів, що у "другій армії світу" все зовсім не так добре, як кажуть у росЗМІ. Він поскаржився на відсутність командування - загарбники залишаються на самоті, їх ніхто не контролює. Про це стало відомо з телефонної розмови військов...