"Буряти з ними сидять, скрізь пиятика": Матір "мобіка" поскаржилася на умови, в яких тримають сина

Російське командування не готує своїх "частково мобілізованих" до реальних бойових дій. Непоодинокі випадки, коли новобранці п'ють і б'ються між собою. Про це свідчить нове телефонне перехоплення, яке в розпорядження OBOZREVATEL надало хакерське угруповання "Фронтові розмови окупантів", передають Патріоти України.

Про реалії "СВО" розповіла матір 20-річного "мобіка", який працював учителем фізкультури. Жінку бісить, що її син сидить десь під Санкт-Петербургом і потроху спивається разом із мобілізованими бурятами. Де таке бачено, щоби просто сиділи. Або відправляйте додому або відправляйте на фронт. А от якого біса її синові йти на війну проти України, бабцю не цікавить – можливо, вона сподівається, що їй привезуть "трофейну" пральну машинку. Хоча з таким рівнем підготовки, швидше за все, сам "мобік" приїде в пакеті, ймовірно частинами.

"Ну в їхній частині вже пиятика та бійки пішли. Он Лерці братан теж дзвонив, казав – задовбало все, сидять, у мужиків пішли п'янки, пішли бійки. А ти що думаєш – вони сидять там, нічого нікуди там. Це Леркін каже, а наш ще раніше пішов. Його взяли ще 10 числа. А що, хлопець працював у школі фізруком, то навіщо було брати? От і каже, що все теж задовбало", – сказала росіянка.

Із цієї розмови стає відомо, що її син до роботи у школі служив в армії. Наразі він розповідає матері, що в них "усе начебто є, але їх нікуди не відправляють". "Буряти з ними сидять, скрізь там пиятика. Вже і буряти не знають, що робити. Нікому не потрібні. Полежали, відпочили – й додому, може, відправлять...", – заявила мешканка РФ.

Джерело: Обозреватель

Агітував прямо у кафе: На Харківщині повідомили про підозру прихильнику "русского мира" та Путіна

середа, 30 листопад 2022, 23:15

Із початком російської війни в Україні з'явилося багато колаборантів. Представники правоохоронних органів останнім часом часто викривають зрадників. Так, нещодавно під Харковом виявили колаборанта, який агітував за Росію та закликав підтримувати її кри...

"Не хочу, щоб вони балансували між Україною та Росією": Зеленський розповів про спілкування з Нетаньягу

середа, 30 листопад 2022, 23:00

Президент України Володимир Зеленський вважає, що Ізраїль може надати Україні сучасні системи ППО, щоб захистити українців від ракетних ударів. Про це він сказав під час саміту Dealbook, передають Патріоти України. "У мене була одна розмова з прем'єр-м...