
Росіянка Наталія Семенова, мешканка Улан-Уде (Бурятія), розповіла, що сьогодні, 22 вересня, з військкомату прийшли по її померлого два роки тому братом. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"Сьогодні з військкомату прийшли по мого померлого 2 роки тому братом. Хочу зазначити, брат в армії не служив взагалі ніколи, бо за станом здоров'я не підходив!" - поділилася громадянка РФ.
За її словами, спочатку люди, які прийшли з військкомату, не повірили, що він мертвий, але потім перепросили. "Як тепер вірити цим листівкам, що не хтось не підлягає мобілізації і що вона "часткова"? Якщо по мертвих приходять? З одного боку смішно - у них всі відомості застарілі, з іншого - Бурятія як завжди - попереду всієї планети - готові до поставок м'яса!" - висловила обурення Семенова.

За даними журналістського розслідування, у полку “Скеля” за останні пів року зафіксовано щонайменше 26 випадків небойових смертей серед новобранців, передають Патріоти України з посиланням на "Бабель". Йдеться переважно про випадки, які офіційно поясню...
У краснодарському краї рф 25 червня сталася пожежа на Полтавській нафтобазі через "падіння уламків", як визначають путінські чиновники. Рух дорогою перекрито, на місці працюють екстрені служби, передають Патріоти України з посиланням на заяву глави кра...