Бурунді, Уганда та інші: Шойгу похвалився дружніми для РФ державами і став посміховиськом (відео)

Міністра оборони Росії Сергія Шойгу підняли на сміх після його промови про дружні для РФ країни. До списку потрапили Бурунді, Гвінейська Республіка, Камерун, Малі, Судан, Уганда, Чад, Ефіопія та Південно-Африканська Республіка, передають Патріоти України.

Так, із відповідною заявою глава міноборони РФ виступив на форумі "Армія-2022". Російські пропагандисти опублікували відео виступу.

"У цьому залі сьогодні присутні воєначальники дружніх нам держав – Бурунді, Гвінейської Республіки, Камеруну, Малі, Судану, Уганди, Чаду, Ефіопії та Південно-Африканської Республіки. Ми цінуємо вашу підтримку і маємо намір нарощувати співпрацю за взаємовигідними проєктами", – озвучив Шойгу без особливого ентузіазму.

У мережі його промова викликала бурхливу реакцію. "Один зброд", "Еліта", "Виглядає, як компанія, з якою не дозволяла дружити мама", "А як же Антарктида, Марс, Нібіру?", "Усі наддержави", "Навіть Еритрея вийшла зі списку", "Братські народи, що тут ще додати", – посміялися у коментарях.

Кремль призначив верховного гауляйтера анексованих територій України

четвер, 6 жовтень 2022, 7:00

У Росії призначили куратора незаконно анексованих територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. Про це пише російська РБК. . Прем'єр-міністр РФ Михайло Мішустін підписав указ про те, що «розвитком нових територій» керуватиме ...

Під Путіним "захитається крісло", в РФ починається війна всіх проти всіх, - експерт

четвер, 6 жовтень 2022, 6:53

Після провалів на Харківщині, втрати Лиману і систематичної втрати територій на Херсонщині у країні-агресорці Росії починають шукати винних у своїх бідах. У РФ незадоволені поразками, і всередині держави посилюються внутрішні протиріччя, передають Пат...