Бурунді, Уганда та інші: Шойгу похвалився дружніми для РФ державами і став посміховиськом (відео)

Міністра оборони Росії Сергія Шойгу підняли на сміх після його промови про дружні для РФ країни. До списку потрапили Бурунді, Гвінейська Республіка, Камерун, Малі, Судан, Уганда, Чад, Ефіопія та Південно-Африканська Республіка, передають Патріоти України.

Так, із відповідною заявою глава міноборони РФ виступив на форумі "Армія-2022". Російські пропагандисти опублікували відео виступу.

"У цьому залі сьогодні присутні воєначальники дружніх нам держав – Бурунді, Гвінейської Республіки, Камеруну, Малі, Судану, Уганди, Чаду, Ефіопії та Південно-Африканської Республіки. Ми цінуємо вашу підтримку і маємо намір нарощувати співпрацю за взаємовигідними проєктами", – озвучив Шойгу без особливого ентузіазму.

У мережі його промова викликала бурхливу реакцію. "Один зброд", "Еліта", "Виглядає, як компанія, з якою не дозволяла дружити мама", "А як же Антарктида, Марс, Нібіру?", "Усі наддержави", "Навіть Еритрея вийшла зі списку", "Братські народи, що тут ще додати", – посміялися у коментарях.

Російський командувач авіації отримав підозру - на його руках кров 23 загиблих жителів багатоповерхівки в Умані

вівторок, 28 листопад 2023, 14:59

Російський генерал-лейтенант– командувач дальньої авіації військово-повітряних сил РФ Сергій Кобилаш, який причетний до воєнних злочинів в Україні, отримав підозру. Про це повідомляє Служба безпеки України, передають Патріоти України. Він віддав наказ ...

Удар дронами по Смоленську: Експерт вказав на дуже важливий факт щодо МіГ-31К

вівторок, 28 листопад 2023, 14:28

Якщо у російському Смоленську під час атаки безпілотниками і справді під удар підпали ворожі винищувачі-перехоплювачі дальньої дії МіГ-31К - носії ракет "Кинджал", то це для України дуже хороша новина, передають Патріоти України. Супротивники більше не...