Бути "міністеркою культури" дуже вигідно: Дочка Кадирова за рік збільшила свій дохід у 50 разів

Айшат Кадирова. Фото: РБК.

Дохід дочки глави Чечні Рамзана Кадирова – Айшат – за рік збільшився у 50 разів – з 845 тис. рублів до 44 млн рублів (понад 20 млн грн). Вона обіймає посаду міністерки культури республіки. Про це свідчить її декларація, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Кавказ.Реалії".

Там зазначають: як дочка Кадирова змогла за 2021 рік, залишаючись на держслужбі, заробити понад 44 млн. рублів, "незрозуміло". При цьому, наголошується, дохід чоловіка Айшат, який працює її заступником, за останні два роки не змінився і склав 1,5 млн рублів (близько 683 тис. грн).

"У 2021 році у міністерки культури Чечні з'явився особняк площею понад 1 600 кв. м., а також два нежитлові приміщення, які помістилися на ділянці в шість соток. Вартість всього об'єкта нерухомості може становити понад 50 млн рублів (близько 23 млн грн)", – зазначили аналітики.

Водночас, розповідають вони, сам Кадиров раніше опублікував у соцмережах відео візиту до будинку своєї 23-річної доньки. На записі видно припаркований у дворі автомобіль Lamborghini Urus, який не згадується у декларації Айшат. "У документі вказано лише записану на чоловіка Айшат російську "Ладу 210740". За 200 тис. рублів", – уточнили у виданні.

Сам Кадиров, згідно з його декларацією за 2021 рік, став найбагатшим главою регіону в Росії. Його дохід за минулий рік перевищує сумарний заробіток десяти губернаторів, які йдуть у списку за ним.

Наступ триває: Легіонери "Свободи Росії" показали фрагмент бою біля Шебекіно в РФ (відео)

п’ятниця, 2 червень 2023, 10:58

Легіонери "Свобода Росії" показали відео бою на території РФ. Відповідне відео бійці оприлюднили у Telegram, передають Патріоти України. "Фрагмент бою легіонерів із села Нова Таволжанка. Триває бій. Продовжуємо тримати вас у курсі. Росія буде вільною! ...

У Кремлі постала дилема - кидати додаткові сили під власний кордон чи на фронт, - розвідка Британії

п’ятниця, 2 червень 2023, 10:55

Перед керівництвом РФ постала значна дилема: перекидати додаткові сили до лінії фронту, чи посилювати захист власного кордону. Про це Міністерство оборони Великої Британії повідомляє у Twitter,передають Патріоти України. У зведенні зазначають, що добро...