"Був абсолютно на своєму місці": Подоляк розповів про роль Монастирського у війні

Загиблий у Броварах очільник МВС України Денис Монастирський під час війни зміг утримати під контролем криміногенну ситуацію в державі та сформував дуже вмотивовані підрозділи і бригади. Про це радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк заявив у ефірі "1+1" у межах телемарафону "Єдині новини", передають Патріоти України.

"На мій погляд, Денис Анатолійович був абсолютно на своєму місці. Це людина нової генерації, дуже ефективна. У нас із точки зору криміногенної ситуації і в соціальних відносинах, незважаючи на війну, все було в дуже великому порядку, тому що ефективно працювала система МВС, яку очолював пан Монастирський. Ми маємо віддати шану людям, які побудували ефективну менеджерську функцію, і вони її виконували", – розповів радник керівника ОП.

Він також повідомив, що Монастирський зміг сформувати з працівників Нацполіції та Нацгвардії дуже вмотивовані підрозділи, які захищали державу на сході та півдні. "Монастирський забезпечив під час війни – коли велика кількість переселенців, коли люди отримали багато зброї на руки, коли постійні удари по інфраструктурі, постійно дефіцит електрики – але все одно кримінальна ситуація абсолютно під контролем. Це перша функція, яку дуже ефективно виконує Міністерство внутрішніх справ. Друга функція, яку виконував безпосередньо пан Монастирський, – він формував найбільш вмотивовані підрозділи, бригади МВС із працівників Нацполу, Нацгвардії, які йшли і закривали певні наші потреби на найбільш тяжких напрямках під час вторгнення на сході, на півдні України", – розповів Подоляк.

Він додав, що війна надалі "забиратиме свої жертви", якими стануть "найкращі".

Механік Харківського метрополітену працював на розвідку РФ

четвер, 21 вересень 2023, 20:16

18 вересня Київський районний суд Харкова виніс вирок електромеханіку комунального підприємства "Харківський метрополітен" Сергію Кравченку, який передавав дані Головному розвідувальному управлінню Росії про дислокацію та пересування підрозділів україн...

"Росія почала серію атак": Військовий експерт розтлумачив масований удар по Україні 21 вересня

четвер, 21 вересень 2023, 18:59

Сьогоднішня ракетна атака може бути початком масштабної серії ударів по енергетиці. Про це в коментарі для ТСН.ua розповів військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко, передають Патріоти України. "Під час цієї ракетно...