"Був другим у РФ при Путіні": Сотник назвав того, хто міг би закінчити війну і виплатити репарації Україні

У Росії є лише один політик, якого Захід був би не проти бачити в президентському кріслі країни-агресорки. Ця людина ще в 2014 році була впевнена в незаконності анексії Криму. Про це під час чату на "Главреді" заявив головний редактор каналу Sotnik-TV, журналіст, письменник і публіцист Олександр Сотник, передають Патріоти України.

Він переконаний, що саме колишній прем'єрміністр РФ Михайло Касьянов міг би повністю закінчити війну в Україні і навіть почати виплату репарацій.

"Ця людина була другою в державі при Путіні, була прем'єрміністром. Я думаю, що Михайло Касьянов цілком міг би підійти на цю роль. Тим більше, що особисто мені в інтерв'ю він говорив ще в 2014 році, що Крим – не наш. Ця людина могла б забезпечити і сплату репарацій вчасно, і тримати процес розпаду в узді, під контролем, щоб не було ядерних наслідків", - сказав Сотник.

Однак він не виключає варіанту, при якому до влади після Путіна може прийти умовний Пригожин, який не захоче закінчувати війну. "Західним країнам - і Європі, і США, і Британії – потрібно думати і готуватися до того, що буде найгірший сценарій, якщо не ядерний, то саме по розпаду. Ядерної Югославії, я думаю, ніхто не хоче", - додав експерт.

Тікають прикрившись мирним населенням: Генштаб ЗСУ озвучив наслідки для окупантів через підрив Каховської ГЕС

четвер, 8 червень 2023, 7:36

В російських військах внаслідок підриву ГЕС є травмовані, загиблі та зниклі безвісті. Окупанти після підриву дамби Каховської гідроелектростанції відійшли на 5-15 км від Дніпра. Російські окупанти не були готові до наслідків підриву греблі Каховської Г...

Гарантії для України: Деякі члени НАТО можуть ввести війська в Україну - ексгенсек Альянсу Расмуссен

четвер, 8 червень 2023, 6:34

Колишній генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу Андерс Фог Расмуссен вважає, що в межах дискусії про майбутні гарантії безпеки для України окремі члени НАТО можуть погодитись на введення на українську територію своїх військ, пише The Guardia...