
Мер Києва Віталій Кличко оцінив ризик повторної атаки російських окупантів на столицю. В інтерв'ю "Бабелю" Кличко розповів, що Київ залишається головною ціллю Кремля, проте він упевнений, що місто - не по зубах загарбникам, передають Патріоти України.
"Київ був метою агресора і метою агресора залишається. Не тільки Маріуполь, Донецьк, Луганськ чи Бахмут. Київ – головна мета, бо це серце держави. Чи спроможні вони прийти до Києва, захопити місто зараз? Упевнений, що ні, не спроможні. До того ж, ми набагато краще підготовлені та маємо значно більше ресурсів, ніж, наприклад, пів року тому. Ми бачимо, наскільки ефективно працює ППО", — зазначив він.
Мер сказав, що на кожній зустрічі із західними партнерами він говорить про необхідність "залізного куполу над столицею". "І можу сказати, що сучасне західне озброєння, сучасне оснащення надходить і поступово місто стає більш захищеним", — додав Кличко.
Російські силовики затримали ексвійськового Олександра Луніна після його заяв про нестабільність в армії РФ та потенційний бунт проти Кремля. Напередодні він оприлюднював відео з різкими зверненнями до Володимира Путіна. Росіянина арештували за заклик ...
У вересні в Росії, після виборів до Держдуми, буде оголошено нову хвилю мобілізації. Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України, передають Патріоти України. До голосування, які відбуватиметься протягом 18-20 вересня, Кремль, як зазначається, ...