
Мер Києва Віталій Кличко оцінив ризик повторної атаки російських окупантів на столицю. В інтерв'ю "Бабелю" Кличко розповів, що Київ залишається головною ціллю Кремля, проте він упевнений, що місто - не по зубах загарбникам, передають Патріоти України.
"Київ був метою агресора і метою агресора залишається. Не тільки Маріуполь, Донецьк, Луганськ чи Бахмут. Київ – головна мета, бо це серце держави. Чи спроможні вони прийти до Києва, захопити місто зараз? Упевнений, що ні, не спроможні. До того ж, ми набагато краще підготовлені та маємо значно більше ресурсів, ніж, наприклад, пів року тому. Ми бачимо, наскільки ефективно працює ППО", — зазначив він.
Мер сказав, що на кожній зустрічі із західними партнерами він говорить про необхідність "залізного куполу над столицею". "І можу сказати, що сучасне західне озброєння, сучасне оснащення надходить і поступово місто стає більш захищеним", — додав Кличко.
Центр протидії дезінформації спростував повідомлення російської пропаганди про нібито захоплення села Іволжанське на Сумщині, передають Патріоти України. За даними українських військових, населений пункт перебуває під повним контролем Сил оборони Украї...
Африка стала масштабним майданчиком для застосування росією інструментів гібридного та інформаційного впливу. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в інтерв’ю Kyiv Post, передають Патріоти Ук...