
Мер Києва Віталій Кличко оцінив ризик повторної атаки російських окупантів на столицю. В інтерв'ю "Бабелю" Кличко розповів, що Київ залишається головною ціллю Кремля, проте він упевнений, що місто - не по зубах загарбникам, передають Патріоти України.
"Київ був метою агресора і метою агресора залишається. Не тільки Маріуполь, Донецьк, Луганськ чи Бахмут. Київ – головна мета, бо це серце держави. Чи спроможні вони прийти до Києва, захопити місто зараз? Упевнений, що ні, не спроможні. До того ж, ми набагато краще підготовлені та маємо значно більше ресурсів, ніж, наприклад, пів року тому. Ми бачимо, наскільки ефективно працює ППО", — зазначив він.
Мер сказав, що на кожній зустрічі із західними партнерами він говорить про необхідність "залізного куполу над столицею". "І можу сказати, що сучасне західне озброєння, сучасне оснащення надходить і поступово місто стає більш захищеним", — додав Кличко.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...