Був нагороджений Путіним: Помер ще один військовий з російської колони, що підірвалася в Сирії

Після поранення Михайла Мільшина доставили в Москву, в Головний військовий клінічний госпіталь ім. Бурденко, але це йому не допомогло.

У Москві 6 вересня помер сержант Михайло Мільшин, поранений під час вибуху, в результаті якого 18 серпня загинув російський генерал В'ячеслав Гладких, інформують Патріоти України.

Пост про смерть Мільшина був розміщений 7 вересня в соціальній мережі "ВКонтакте" в співтоваристві орловського військово-патріотичного центру "Десантник". Судячи з інформації в повідомленні, Мільшин був випускником центру.

Пізніше в коментарях до цього запису з'явилося фото траурного портрета Мільшина з некрологом під ним. Судячи з інформації в некролозі, Мільшин з серпня 2017 року був курсантом батальйону вищої освіти спеціального призначення Рязанського вищого повітряно-десантного училища. У Сирії він "в ході навчання практикувався у виконанні спеціальних завдань в якості перекладача з арабської мови".

Мільшин біл курсантом Рязанського вищого повітряно-десантного училища.

У 2018 році указом президента Росії Володимира Путіна був нагороджений медаллю "За відвагу". Крім того, Мільшин був важко поранений під час вибуху 18 серпня в сирійській провінції Дейр-ез-Зор, під час якого загинув російський генерал-майор В'ячеслав Гладких.

У некролозі також написано, що після поранення Мільшина доставили в Москву, в Головний військовий клінічний госпіталь ім. Бурденко, де він помер від отриманих поранень.

Указом Путіна Мільшин був нагороджений медаллю "За відвагу".

"Де Ленін впав, стоятиме Мазепа": Зеленський анонсував появу пам'ятника гетьману, від котрого російська імперія скаженіє більше 300 років, на культовій локації Києва

неділя, 28 червень 2026, 15:08

Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...

Пропаганда захлинається від захоплення: Росія вперше за 29 років повернула до ладу найбільший бойовий корабель у світі

неділя, 28 червень 2026, 14:54

26 червня 2026 року було підтверджено повернення атомного ракетного крейсера "Адмірал Нахімов" класу "Кіров" Військово-морського флоту Росії до рідного порту Сєвероморськ – вперше за 29 років перебування поза ладом на модернізації, передають Патріоти У...