Був одним із найкращих в Україні: На Харківщині загинув парамедик із Миколаєва

Євген Храпко загинув на полі бою 11 червня. Він стояв біля джерел тактичної медицини в Україні, був одним із творців 205-го навчального центру тактичної медицини, повідомляють Патріоти України.

Його знання врятували життя багатьом пораненим військовим. "Один із найкращих інструкторів тактичної медицини України. Тактичний медик, який на 100% відповідав цьому званню. Ще зовсім недавно ми радилися про Карту з надання домедичної допомоги в умовах бойових дій, а сьогодні така сумна звістка", - написав у Facebook колега Євгена Віктор Шацький.

Євген Храпко був родом із Миколаєва. У рідному місті він закінчив Національний університет корабелебудування, за першою освітою інженер-програміст. Парамедицину Євген Храпко вивчив у Харкові, у 2014 році. З того часу рятував життя бійців у зоні бойових дій.

Більше не почесні: Депутати Харківської облради позбавили регалій своїх колег

субота, 3 грудень 2022, 14:00

Уперше депутати Харківської обласної ради позбавили регалій своїх колег, діючих депутатів. Причина - близькість до проросійських сил, зазначають Патріоти України. На сесії третього грудня депутати Харківської області позбавили почесних звань двох депут...

"Кажуть, куріння вбиває": Під Мелітополем прогриміли потужні вибухи, було чутно автоматні черги - мер Федоров

субота, 3 грудень 2022, 13:53

На території тимчасово окупованої Запорізької області 3 грудня сталася "бавовна". Потужні вибухи пролунали у селі Михайлівка Мелітопольського району. Також місцеві жителі чути автоматні черги. Про це у Telegram повідомив мелітопольський міський голова ...