
У Маріуполі морпіхи та "азовці" відбивають атаки російських окупантів і ліквідують загарбників. Відео вуличних боїв у районі "Азовсталі" виклав радник міського голови міста Петро Андрющенко в Telegram, передають Патріоти України.
"Унікальне. Тому що зазвичай ми бачимо лише тікток-бійців з пустими вікнами. Тут - реальні наслідки спроб російських морпіхів атакувати "Азов" та наших морпіхів. Прямо як у Аґати Крісті: десять маленьких російських хлопчиків вийшли битися. Один подавився, а потім їх було дев'ять. Був окупант, і нема окупанта. Знову будуть казати - без втрат. Наші захисники найкращі. Перетворюють російську військову еліту на добриво", - написав Андрющенко.
Українські захисники дають гідну відсіч російським окупантам у Маріуполі. Зокрема вчора, 28 квітня, завдяки спротиву українських бійців штурм заводу "Азовсталь" не вдався.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...