Був у базі Інтерполу: Турецька розвідка заявила про затримання "особливо небезпечного терориста" в Одесі (фото)

Іса Озер утік із Туреччини, коли був виданий ордер на його арешт.

Турецька розвідка заявила про успішне проведення операції із затримання "особливо небезпечного терориста", члена Робочої партії Курдистану Ісу Озера, який перебував в Одесі. Його вже доставили в Стамбул 10 вересня, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Анадолу".

У Національній розвідувальній організації Туреччини (MIT) зазначили, що Озер утік із країни, коли був виданий ордер на його арешт. Спецслужба встановила, що він переховувався в Одесі і вів терористичну діяльність з України.

Він був у базі розшуку Інтерполу за звинуваченням у "членстві в збройній терористичній організації", "пропаганді терористичної організації" і "фальсифікації офіційних документів". У п'ятницю, 11 вересня, його доставили до зали суду.

Ісу Озера 11 вересня доставили в суд Стамбула.

Видання пише, що Озер став членом Робочої партії Курдистану, яку США і ЄС внесли до списку терористичних організацій, у 1996 році. Зазначається, що він був членом функціонуючої в Румунії асоціації, близької до РКК. Потім терориста депортували з цієї країни після того, як він провів деякий час в ув'язненні за вимагання грошей у їх мешканців громадян Туреччини.

У 2012 році Озер був затриманий у межах операції проти РКК в турецькій провінції Агри. У 2014 році випущений на свободу. Згодом влада знову видала ордер на його арешт, після чого терорист залишив країну нелегальним способом.

Гроші може отримати Україна: У США ухвалили перше рішення щодо конфіскації активів росіян

четвер, 2 лютий 2023, 22:53

Окружний суддя федерального суду Манхеттена в четвер дозволив прокуратурі конфіскувати 5,4 мільйона доларів, що належать російському підсанкційному олігарху Костянтину Малофєєву, що відкриває шлях для подальшого передання цих коштів Україні. Про це йде...

"Київ - це Русь, а не Росія": Дуда заявив, що готовий побудувати із РФ нову "залізну завісу" аж до хмар"

четвер, 2 лютий 2023, 22:43

Польський лідер Анджей Дуда 2 лютого під час зустрічі з президентом Латвії Егілсом Левітсом заговорив про нову "залізну завісу" між Заходом та Росією. Дуда наголосив, що Путін намагається поширити "рускій мір", а це - бідність, рабство та страждання. П...