
У перші дні повномасштабного вторгнення Росії біля Офісу президента України в Києві тривали бої. Всі люди, які розбираються у військових питаннях, були впевнені, що керівництво країни не виживе. Про це розповів радник керівника Офісу президента Олексій Арестович в ефірі Фейгін Live у четвер, 12 травня, передають Патріоти України.
"Перші чотири дні я був упевнений на 98%, що нам каюк", — сказав він. Фейгін нагадав, що в цей час Арестович виходив у ефір та нічого не розповідав.
"А що говорити? Добрий день, нам каюк. Був би моментальний обвал вольової складової та кінець всьому. Я був упевнений, що ми не виживемо. Неможливо вижити, коли тобі кожні п'ять хвилин доповідають, що 300, 400, 1200 одиниць", — зазначив радник ОП. "І коли бої вже в центрі Києва, і доповідають охорона і військові, що 60 бойових зіткнень за дві доби було... Я не вірив, що ми виживемо", — додав Арестович.
У ніч на 26 червня Москва знов зазнала повітряної атаки, про знищення десятків "невідомих дронів" заявляє мер Москви Сергій Собянін у Telegram, передають Патріоти України. . Атака на російську столицю почалася приблизно о 02:30 ночі. Вже тоді російсь...
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...