"Був вкрай ефективний щодо комунікації з партнерами": В Офісі президента прокоментували ймовірність відставки Резнікова

Радник керівника офісу президента Михайло Подоляк прокоментував імовірність відставки міністра оборони Олексія Резнікова, зазначивши вкрай ефективну роботу міністра з іноземними партнерами щодо постачання озброєння Україні. Про це Подоляк сказав в ефірі телемарафону "Єдині новини", передають Патріоти України.

Так, на питання наскільки вірогідна відставка Резнікова, Подоляк сказав: "Резніков був вкрай ефективний щодо комунікації з нашими партнерами. І це дуже важлива складова в даному випадку". Подоляк нагадав, що сьогодні була заява Резнікова, що в разі, якщо президент України буде наполягати на відставці, то він напише заяву та піде у відставку.

Водночас він зазначив, що війна не закінчилась, і зараз проводяться надто складні переговори щодо ракет підвищеної дальності, штурмової авіації, логістичного забезпечення снарядами та іншого. "І оцим постійно займався Резніков. В нього були чудові особисті відносини. А переговори, це в тому числі не тільки математичні формули, а ще й особисті відносини, ще й довіра", - підкреслив Подоляк.

Він закликав декілька днів почекати, але підкреслив: "Коли ми говоримо про заміну Резнікова, треба розуміти, що треба знайти таку кандидатуру, яка зможе перебрати на себе питання й отримати довіру і добрі особисті відносини, щоб переговори велись на такому ж потужному і професійному рівні".

Скоро буде "бавовна"? Партизани виявили місце дислокації ГРУ в окупованому Севастополі

субота, 13 липень 2024, 15:40

Партизанський рух "Атеш" зафіксували місце дислокації російського головного розвідувального управління у тимчасово окупованому Севастополі. Про це повідомляє "Атеш", передають Патріоти України. Зазначається, що спочатку увагу партизанів привернула тери...

Зовсім не мирні наміри: В ISW пояснили, навіщо міністр оборони РФ телефонував очільнику Пентагону

субота, 13 липень 2024, 15:20

Міністр оборони Росії Андрій Бєлоусов використав телефонну розмову з міністром оборони США Ллойдом Остіном, 12 липня, щоб повторити російські погрози. Він, зокрема, намагався змусити США відмовитися від підтримки України. Про це пише ISW, передають Пат...