Був встановлений на кордоні з Росією і Білоруссю: У Латвії знесли пішохідний міст на Кургані Дружби (відео)

У Латвії на кордоні з Білоруссю та Росією – місці, що називають Курганом Дружби народів, – почали розбирати пішохідний міст. Він проходив через невелику річку Синюху. Відповідне відео опублікували Telegram-канали, передають Патріоти України.

На кадрах видно, як будівельна техніка демонтує невелику переправу. "Цивілізований світ продовжує відгороджуватися від скаженого режиму", – зазначили ЗМІ.

Чоловіків – на фронт, дружинам - кримінальна стаття: Військове керівництво РФ придумало ноу-хау для боротьби зі скаргами родин "мобіків"

четвер, 30 березень 2023, 10:49

Військове керівництво Росії придумало спосіб боротися з численними скаргами з боку сімей військовослужбовців РФ. Дружинам солдатів загрожує кримінальна стаття та перевірка особи за фактом дискредитації "СВО". Про це повідомляє Telegram-канал "Досье шпи...

Це буде кінець для Лукашенка: Ударом Tomahawk США можуть рознести "ядерну" базу РФ у Білорусі, - Жданов

четвер, 30 березень 2023, 10:38

Полковник запасу, військовий експерт Олег Жданов прокоментував ситуацію навколо наміру країни-агресора РФ розмістити в Білорусі тактичну ядерну зброю, передають Патріоти України. "Я не думаю, що з боку НАТО буде якась різка реакція. Ми вже спостерігаєм...