
З ворожого полону звільнено першого заступника міського голови Енергодара Івана Самойдюка, якого окупанти викрали майже рік тому. Про це повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.
Він подякував всім причетним до повернення Самойдюка, який і був єдиним цивільним у сьогоднішньому обміні полоненими. "Маємо таку довгоочікувану звістку завдовжки в 333 безкінечні дні - з полону звільнено першого заступника міського голови Івана Самойдюка. Іван Гнатович потрапив у полон ще 19 березня минулого року. Весь цей час він перебував у неволі, під постійним моральним та фізичним тиском. Але треба знати силу духу, стійкість та відданість Україні цієї мужньої людини, щоб розуміти: таких як він - не зламати", - зазначив Орлов.
У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...
Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак зробив заяву щодо планів польського уряду власним коштом побудувати автомагістраль до Львова. Він спростував цю інформацію, зазначивши, що таких планів немає. Про це повідомляє PAP, передають Патріоти Україн...