"Бич корупціонерів" чи "кинджал слуги"? ЗМІ назвали ім'я ймовірного наступника Труби від Зеленського

Українці, які здатні думати, задаються питанням, чи стануть призначенці ЗеКоманди слугами Феміди , чи Фемідою для маніпуляції "слуг"

Наступним керівником Державного бюро розслідувань може стати заступник генерального прокурора Віктор Трепак, зазначають Патріоти України.

Ще кілька тижнів тому на посаду директора ДБР була погоджена кандидатура одного з нинішніх заступників Руслана Рябошапки Трепака, який став відомим широкому загалу через "чорну бухгалтерію" Партії регіонів, пише "Українська правда" з посиланням на джерела.

Протягом 15 днів президент Володимир Зеленський має або ветувати, або підписати новий закон про ДБР. Враховуючи, що Зеленський сам ініціював законопроект та закликав депутатів його підтримати, ймовірно, він підпише закон найближчим часом.

Через 5 діб після звільнення Романа Труби для ДБР мають знайти тимчасового керівника, а за 4 місяці – повноцінну заміну. 3 грудня Верховна Рада ухвалила законопроект про удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань. "За" проголосували 250 депутатів. Зокрема підтримали фракції "Слуга народу" і "Голос".

З архіву ПУ. Лавров сказиться від люті: Російські дипломати опублікували карту, на якій "віддали" Крим Україні (фото)

субота, 7 грудень 2019, 18:00

Представництво України в ООН подякувало російським дипломатам за шляхетний жест. Посольство Російської Федерації в Танзанії показало карту країни без окупованого українського Криму. Відповідне зображення опубліковано в мікроблозі диппредставництва в Tw...

Зловісний знак: Зустріч Путіна з Лукашенком розпочалась з маленької неприємності

субота, 7 грудень 2019, 17:57

Світло в кімнаті переговорів погасло після того, як глави держав обмінялися привітаннями і вступними промовами. У Сочі в резиденції Бочаров Струмок зустріч президента Білорусі Олександра Лукашенка і президента Росії Володимира Путіна, на якій обговорюв...