"Били і погрожували прострелити коліна": Військовий РФ розповів, як його змушували повернутися на війну в Україну

Російських військових силою змушують повертатись на війну в Україні. Спочатку з ними проводять "мотивуючі бесіди", а якщо вони не допомагають, застосовують тортури - б'ють і погрожують каліцтвом. Така доля спіткала одного з окупантів, котрий під тиском погодився повернутися на фронт, передають Патріоти України.

В Україні він був поранений, зміг повернутися до Росії, а тепер хоче подати заяву про тортури до Слідчого комітету. Про це повідомляє The Insider, посилаючись на розповідь військовослужбовця армії РФ.

За його словами, спочатку його разом із групою військових привезли до Брянки на Луганщині. Там із ними спочатку говорив психолог, а потім – полковник Нечипоренко. Він пропонував їхати або на фронт, або в СІЗО – всі обрали другий варіант.

"Ми думали, що він лякає нас, а потім нас зібрали, 11 людей, і відвезли. Ми запитали: "куди?", нам сказали: "в Ростов", – а в результаті приїхали до підвалу", – розповів військовий.

Російським військовим дозволили поїсти, після чого шість годин протримали у підвалі. Потім увечері привезли до лісу, повідомивши, що там базується 57-а бригада. Тоді з військовими поговорив замполіт, але вони знову відмовилися їхати на фронт.

Їх завантажили до "Уралу", вивезли в невідомому напрямку і почали погрожувати, після чого п'ять із одинадцяти людей погодилися воювати. Решту ж вивезли до лісу, а потім зв'язали руки, заклеїли очі скотчем і привезли до місця ув'язнення.

"Нас висадили, до стіни поставили, шнурки зняли, ремені зняли, всі особисті речі позабирали. У результаті посадили по троє людей у кімнатки метр на метр, де ми просиділи двадцять сім годин із зв'язаними очима і руками, ні води, ні в туалет сходити, нічого. Після цього нам розв'язали руки і очі. Пройшла приблизно година, якісь типи в масках заходять і кажуть: "Поїдете на передок чи ні?" У нас четверо погоджуються, нас двоє залишилося, ми не погодились і сказали, що не поїдемо. У результаті нас через десять хвилин витягли обох, почали бити і погрожували прострілити нам коліна. Після цього ми погодилися", – розповів окупант.

Він зазначив, що люди у балаклавах били їх по ногах та попереку, щоб потім не було видно синців. "Їх було троє, двоє били, один заряджав пістолет. Потім він пересмикнув затвор, приставив до коліна, на що я говорю: "Мужики, зав'язуйте. Усі, ми згодні", – сказав росіянин.

Готові в пекло, аби забратись з "Острову Свободи": РФ успішно вербує кубинців на війну проти України – Politico

вівторок, 26 вересень 2023, 8:14

Люмпінізоване братами Кастро населення не уявляє, що чекає на кривавих заробітчан в українських степах за щедрість "рускіх братьєв". Так, видання наводить приклад 19-річного Сезара – бармена з Гавани, який ледь зводить кінці з кінцями і вже мав невдалу...

Щоб українці вбивали українців, на втіху Москві: Росія розпочала примусову мобілізацію населення окупованої частини Запорізькій області

вівторок, 26 вересень 2023, 8:05

Нема сумнівів, що цих людей використають як "м'ясо" другого, чи навіть третього сорту, нещадно кидаючи на загибель. Росія розпочала примусову мобілізацію місцевого населення на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. Про це заявив міський ...