Били не лише 72-гу бригаду: РФ виставила "солянку" підрозділів проти 3 ОШБр під Бахмутом (відео)

Пресофіцер 3 ОШБр ЗСУ Олександр Бородін розповів про підрозділи ЗС РФ, які кинуло російське командування, намагаючись втримати лінію фронту під Бахмутом. Серед підрозділів була 72 бригада, яка повністю втратила боєздатність в Андріївці. Про те, хто ще протистояв українським бійцям, пресофіцер розповів у ефірі Всеукраїнського телемарафону, передають Патріоти України.

На Бахмутському напрямку ЗС РФ вже кілька місяців поспіль тримала "солянку" з різних підрозділів, зазначив Бородін. Зокрема, крім 72 бригади, там були наступні частини ЗС РФ: добровольчий батальйон "Еспаньйола", кадирівці з полку "Ахмат", мобілізовані та контрактники. Через таку різноманітність росіяни не отримали перевагу на даному відтинку: "солянка не дала їм можливості діяти синхронно, злагоджено, монолітно".

Крім того, у бійців з різних підрозділів російського війська була "різна мотивація, різний підхід та різне озброєння". Бородін окремо зупинився на озброєнні та мотивації. З його слів, загалом під Бахмутом ворог мав вдосталь артилерії, БПЛА та мін.

При цьому російську командування робило основну "ставку" на добровольців "Еспаньйоли", до складу якої входили футбольні фанати — вони начебто були більш мотивовані, ніж інші. Тому ці підрозділи використовували під час атак на відкритій місцевості і їм давали навіть танки.

Натомість контрактники діяли з закритих позицій й були більш обережними, пояснив Бородін. Підрозділи, які складались з мобілізованих, були демотивовані: вони тікали з позицій відразу, як отримували перших поранених. "Еспаньола" – дуже добре озброєна. Відчутно, що ставили ставку. Контрактники працюють обережніше. Мобілізовані – деморалізовані, після перших 300-х починають відступати", — сказав пресофіцер.

Ніхто не хотів бути поруч: Друга Путіна відсадили на святкуванні річниці об'єднання Німеччини

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:28

Колишнього канцлера ФРН Герхарда Шредера, якого називають другом кремлівського диктатора Володимира Путіна, посадили окремо від усіх політиків на святкуванні річниці об'єднання Німеччини. Про це пише Bild, передають Патріоти України. Зазначається, що н...

"Тварюки ви": Соловйов влаштував істерику через "ярлик", який дав йому пошуковик "Яндекс" (відео)

вівторок, 3 жовтень 2023, 18:22

Пошуковик "Яндекс" обізвав відомого прокремлівського журналіста Володимира Соловйова "пропагандистом". Така "несправедливість" викликала в нього істерику, передають Патріоти України. Про свою образу рупор Кремля розповів в ефірі однієї зі своїх передач...