"Били по п'ятках і наступали на голову": Художник з Київщини розповів, як окупанти допитували його і знущалися

У перший місяць широкомасштабного російського вторгнення до України окупанти закатували десятки людей на Київщині, багатьох із яких досі не можуть знайти. Житель Київської області Іван, якому вдалося уціліти, розповів про звірства окупантів щодо мирних людей. Про це розповіла журналістка проєкту Bihus.Info "24 каналу", передають Патріоти України.

Зазначається, окупанти викрали художника Івана на вулиці та почали допитувати щодо позицій Збройних Сил України. Попри те, що він був без зброї, назвався художником та не володів потрібною інформацією, росіяни жорстоко над ним знущались та тримали в погребі. В полоні російських окупантів він пробув три дні.

"По колінах били, по п'ятках били, по ліктях, наступали на голову. Один раз стрельнули просто в погребі і говорили: "Ой, дивись, я щось промахнувся". Так лякали вони", – пригадав Іван. Іван каже, що пережив катування та смерть іншого полоненого. Зрештою чоловік наважився втекти. Доля третього чоловіка, який перебував у підвалі – невідома.

Голова суду на Харківщині агітувала колег переходити на бік окупантів (фото)

вівторок, 7 лютий 2023, 11:59

Державне бюро розслідувань завершило досудове розслідування щодо очільниці Вовчанського районного суду, обвинувальний акт направлено до суду. Слідчі встановили, що Ірина Уханьова активно допомагала росіянам створювати місцеву окупаційну судову установу...

На голосуванні був присутній Зеленський: Рада призначила голову СБУ

вівторок, 7 лютий 2023, 11:44

У вівторок, 7 лютого, Верховна Рада призначила Василя Малюка на посаду голови СБУ. Про це повідомили нардепи Ярослав Железняк та Олексій Гончаренко, передають Патріоти України. "За" відповідну постанову проголосували 324 депутати. Як повідомляє Железня...