Били ракетами Х-59, Х-58, Х-31 по території України, прикривали кораблі ВМС РФ: У ЗСУ оцінили наслідки втрат окупантами літаків найбільшої військової авіабази Криму

Після вибухів на кримському аеродромі "Саки" Каспійська флотилія і Чорноморський флот ВМФ Росії отримуватимуть менше повітряної підтримки. Ця підтримка авіації була для окупантів важливою. Про це сказав речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, повідомляє "ТСН", передають Патріоти України.

Довкола України постійно перебувають близько 20 російських літаків різних типів. Вони проводять цілодобове патрулювання.

"Ці літаки здійснювали більше патрулювання. А також завдавали ударів авіаційними ракетами, такими як Х-59, Х-58, можливо Х-31, які злітали з аеродрому у Новофедорівці і часто курсували до острова Зміїний, коли він ще був під окупацією. Надавали повітряну підтримку тим флотам – Чорноморському та Каспійському. Це було важливо для окупантів, тепер вони будуть отримувати менше підтримки", – пояснив Ігнат.


Союзники Росії Китай та Індія закликають до переговорів про припинення війни в Україні

неділя, 25 вересень 2022, 12:30

Китай та Індія закликали припинити війну в Україні шляхом переговорів, не надавши потужної підтримки традиційному союзнику Росії, передають Патріоти України. Як пише The Guardian, голова МЗС Росії Сергій Лавров, виступаючи на Генасамблеї ООН, заявив, ...