Битва на виснаження: У НАТО дали тривожний прогноз щодо війни в Україні

Війна між РФ і Україною перейшла в "війну на виснаження" і ніхто не може з упевненістю спрогнозувати, як і коли вона закінчиться, заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, передають Патріоти України.

Після 13 тижнів війни очевидно, що Росія допустила серйозні стратегічні прорахунки зі своїм початковим задумом кампанії, а Україна довела свою готовність і здатність чинити опір завдяки мужності і професіоналізму військових і західної допомоги навчанням і зброєю, сказав він в інтерв'ю Rzeczpospolita.

"Війни непередбачувані, і ніхто не може з упевненістю сказати, коли і як закінчиться ця війна", - зазначив генсек НАТО. Він повторив свої слова про те, що зараз Альянс бачить своєю метою подальшу підтримку України і одночасно запобігання ескалації війни.

За його словами, найперше завдання НАТО - надавати підтримку Україні протягом тривалого часу. "Нам потрібно поводитися так, щоб не доводити до ескалації. І ми це робимо, зокрема - підкреслюючи , що ми надаємо підтримку Україні, але НАТО не є воюючою стороною. Ми підтримуємо Україну в реалізації її права на самозахист, передбаченого хартією ООН", - зазначив Столтенберг.

"Ми не знаємо, наскільки велика ця країна": Орбан цинічно висловився про вступ України в ЄС

п’ятниця, 29 вересень 2023, 13:53

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан назвав російську агресію проти України «слов'янською братньою війною». Про це він сказав в ефірі Kossuth radionak, передають Патріоти України. Орбан зазначив, що Угорщина від початку дивилася на цю війну інакше, ні...

Українцям доведеться доконати утилізацію: Недобитки "Вагнера" повертаються до Бахмута - британська розвідка

п’ятниця, 29 вересень 2023, 11:36

Останніми тижнями до сотні бійців, пов’язаних з приватною військовою компанією (ПВК) Вагнер, почали передислокацію в Україну як окремо, так і невеликими групами, для участі у бойових діях на боці різноманітних проросійських підрозділів. Про це 29 верес...