Битва на виснаження: У НАТО дали тривожний прогноз щодо війни в Україні

Війна між РФ і Україною перейшла в "війну на виснаження" і ніхто не може з упевненістю спрогнозувати, як і коли вона закінчиться, заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, передають Патріоти України.

Після 13 тижнів війни очевидно, що Росія допустила серйозні стратегічні прорахунки зі своїм початковим задумом кампанії, а Україна довела свою готовність і здатність чинити опір завдяки мужності і професіоналізму військових і західної допомоги навчанням і зброєю, сказав він в інтерв'ю Rzeczpospolita.

"Війни непередбачувані, і ніхто не може з упевненістю сказати, коли і як закінчиться ця війна", - зазначив генсек НАТО. Він повторив свої слова про те, що зараз Альянс бачить своєю метою подальшу підтримку України і одночасно запобігання ескалації війни.

За його словами, найперше завдання НАТО - надавати підтримку Україні протягом тривалого часу. "Нам потрібно поводитися так, щоб не доводити до ескалації. І ми це робимо, зокрема - підкреслюючи , що ми надаємо підтримку Україні, але НАТО не є воюючою стороною. Ми підтримуємо Україну в реалізації її права на самозахист, передбаченого хартією ООН", - зазначив Столтенберг.

Українці діяли дуже успішно: Пентагон озвучив причину відступу росіян зі Зміїного

субота, 2 липень 2022, 5:36

Взяття Зміїного під контроль ЗСУ значно полегшує захист Одеси, а також можливість відкривати морські шляхи без контролю Росії. Міністерство оборони Сполучених Штатів підтвердило відступ росіян із острова Зміїний і не вважає це "жестом доброї волі". ....

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...