Битва за Арктику та "Кузькіна мать": Росії спустила зі стапелів бойовий криголам

У п’ятницю, 25 жовтня, у російському Санкт-Петербурзі спустили на воду головний патрульний корабель льодового класу “Іван Папанін” проекту 23550. Корабель розроблений Центральним конструкторським бюро «Алмаз» і здатний виконувати завдання буксира, криголама та патрульного корабля, повідомляють Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ.

“Іван Папанін” призначений для охорони і моніторингу водних ресурсів у складній льодовій обстановці, конвоювання і буксирування в порт затриманих суден, супроводу та підтримки суден забезпечення.

Також він може брати участь у рятувальних операціях і перевозити спеціальні вантажі. Водотоннажність бойового криголама – близько 8500 тонн, довжина – понад 100 м, ширина – близько 20 м, автономність плавання – близько 60 діб.

© Олександр Дем’янчук/ТАСС
Патрульний корабель росіяни озброять переносним зенітним ракетним комплексом та артилерійською установкою. На ньому також передбачена можливість постійного базування корабельного вертольота.

Як повідомлялося раніше, до складу військово-морського флоту США ввели новий бойовий корабель-невидимку прибережної зони LCS 20 USS Cincinnati.

Х*йло під тиском рідних скреп: Схиігумен РПЦ Сергій висунув Путіну ультиматум

неділя, 12 липень 2020, 22:15

Відмовитися від посади президента Росії і передати йому всі повноваження глави держави зажадав від президента РФ опальний російський клірик схиігумен Сергій (Микола Романов). Схиігумен Сергій пообіцяв "в три дні навести порядок в Росії", а в разі відмо...

Московити знайшли виправдання невдачам своїх "Панцирів": На околицях Тегерану знов два потужні вибухи

неділя, 12 липень 2020, 22:05

Дайджест подій на Близькому сході. Лівія: Масове знищення ЗРПК “Панцир-С1” в Сирії та Лівії викликало необхідність скрепоносів виправдатись за свої вундервафлі, які мало того що коштують по 15 млн.доларів за штуку так і не відповідають заявленим характ...