Битва за Арктику та "Кузькіна мать": Росії спустила зі стапелів бойовий криголам

У п’ятницю, 25 жовтня, у російському Санкт-Петербурзі спустили на воду головний патрульний корабель льодового класу “Іван Папанін” проекту 23550. Корабель розроблений Центральним конструкторським бюро «Алмаз» і здатний виконувати завдання буксира, криголама та патрульного корабля, повідомляють Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ.

“Іван Папанін” призначений для охорони і моніторингу водних ресурсів у складній льодовій обстановці, конвоювання і буксирування в порт затриманих суден, супроводу та підтримки суден забезпечення.

Також він може брати участь у рятувальних операціях і перевозити спеціальні вантажі. Водотоннажність бойового криголама – близько 8500 тонн, довжина – понад 100 м, ширина – близько 20 м, автономність плавання – близько 60 діб.

© Олександр Дем’янчук/ТАСС
Патрульний корабель росіяни озброять переносним зенітним ракетним комплексом та артилерійською установкою. На ньому також передбачена можливість постійного базування корабельного вертольота.

Як повідомлялося раніше, до складу військово-морського флоту США ввели новий бойовий корабель-невидимку прибережної зони LCS 20 USS Cincinnati.

Хіти тижня. "Ми ніколи не приймемо фашизм": Кива влаштував постановочну акцію в центрі Києва та подякував СРСР (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 4:00

Для акції політик привів до меморіалу членів своєї організації "Патріоти – За життя". У середу, 28 жовтня, в річницю вигнання нацистських окупантів із України, нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива влаштував постановочну акцію з покладанням квітів у київському пар...

Хіти тижня. "Зеленский вместо победы на выборах схлопотал пощечину. Свято верил, что сумеет подтянуть своего удельного избирателя и запустил незаконную и глупую акцию с опросом", - політолог

субота, 31 жовтень 2020, 0:35

"То, что произошло с явкой на местных выборах, вполне можно объяснить чисто психологическим эффектом. Такие вещи хорошо известны - после большой вспышки активности и большой веры, когда ожидания не оправдываются, наступает абсолютно прогнозированный и ...