Битва за Чорне море і "Північний потік-2": Голова Комітету з питань Збройних сил Сенату США запропонував стратегію подальшої підтримки України

Голова Комітету з питань збройних сил Сенату США, сенатор Джим Інхоф запропонував стратегію подальшої підтримки України. Про це йдеться у його статті для американського видання Politico "США зробили багато для України, але можуть зробити ще більше", зазначають Патріоти України.

На думку Сенатора, кроки, які зробила Адміністрація США за останні роки на підтримку України були важливими і значними, однак, на цьому не варто зупинятись.

З огляду на збільшення російської загрози та останні події, пов'язані з зухвалим захопленням Росією українських моряків та човнів, голова Комітету з питань збройних сил Сенату США закликає розглянути можливі шляхи допомоги Україні у покращенні морської та протиповітряної оборони, підсилити фінансування Ініціативи з безпекової допомоги Україні та програм Державного департаменту з безпекової допомоги щодо надання оборонної летальної зброї, збільшити санкційний тиск, посилити присутність НАТО у Чорноморському регіоні.

Крім того, американський політик звертається до європейський країн, щоб скоординувати можливості союзників та заборонити російським торговельним суднам входити до їх портів та підтримати скасування проекту "Північний потік-2".

Хіти тижня. "Вони вже відчувають себе керівниками на цій землі. І чекають моменту, щоб знищити Україну": Федина звернулася до Зеленського через депутатів РФ на Донбасі (відео)

вівторок, 12 листопад 2019, 0:35

Нардеп від "Європейської солідарності" Софія Федина виступила із заявою про загрозу українській незалежності. Відео вона опублікувала на своїй сторінці в Facebook, закликавши не підтримувати проросійські сили, які діють у країні, передають Патріоти Укр...

"Макрон впал в психологическую зависимость от Путина и серьезно его побаивается", - Піонтковський

вівторок, 12 листопад 2019, 0:15

"6 лет назад сайт "Эха Москвы" разместил мой небольшой пост", - пише у своєму блозі Андрій Піонтковський, передають Патріоти України, і продовжує:. "Когда бывший канцлер Германии пошёл служить лакеем на путинской бензоколонке за какие-то жалкие 2 милл...