Битва за "дорогу життя" до Бахмута: Українські воїни розповіли, як давали відсіч російським загарбникам (відео)

Битва за "дорогу життя" до Бахмута: українські воїни розповіли про важкі бої та хитрощі ворога. ВІДЕО

Українські бійці із 3-ї штурмової бригади, які брали участь у боях за "дорогу життя" до Бахмута на Донеччині, розповіли про ту операцію. Основним завданням військових було зупинити обстріли життєво важливого для оборони міста шляху, водночас ворог вдавався до хитрощів, зокрема використовуючи форму української армії. Про це йдеться в сюжеті, опублікованому на YouTube-каналі 3 ОШб, передають Патріоти України.

Бійці зазначили, що рухатись групам штурмовиків доводилося під постійним вогнем противника, долаючи заболочені траншеї, де від сильної вогкості клинило зброю. При цьому вони перебували у безпосередній близькості до окупантів.

"Найважче було зробити стрибок через дорогу, тому що вона прострілювалась противником", – згадав боєць із позивним "Монгол".

"Один із найяскравіших моментів для бійця – це перебіжка через цю дорогу: ти виходиш на відкритий простір і бачиш все, Бахмут – праворуч, посадки, з яких по тобі ведеться вогонь. Це – феєрія емоцій", – розповів військовий "Скальд".

Далі бійці опинялися в окопах противника і починали їх зачищати. Однак окупанти діяли хитро, їх не можна було недооцінювати.

"Намагаючись замаскуватись, прикривалися трупами своїх же людeй. Максимально намагалися сховатися і проблематично їх було в деяких моментах виявити", – розповів "Шторм".

Просуватися метр за метром, за словами бійців, їм допомагав дрон, однак вони були й в противника, тому ворожі апарати потрібно було знищувати.

Окремо бійці згадують також про роботу медиків і те, яких титанічних зусиль їм коштувало, щоб евакуювати пораненого побратима з важкопрохідних багнистих траншей та допомогти пораненим бійцям-суміжникам.


"Ми цього не допустимо": Моравецький заявив, що Зеленський під час засідання ООН образив поляків

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:54

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що хоче сказати президенту України Володимиру Зеленському, аби він більше ніколи не ображав поляків, як це нібито зробив під час виступу в ООН. Про це повідомляє RP.PL, передають Патріоти України. "Я хо...

"Найбільший прорив ще попереду": Генерал Тарнавський запевнив, що зима не зупинить український наступ

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:42

Командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія" Олександр Тарнавський заявив, що зима не зупинить наступ Києва, а найбільший прорив ще попереду, передають Патріоти України. "Погода може стати серйозною перешкодою під час наступу, але, в...