Битва за схід України може затягтися, РФ зазнала великих втрат у боях за Сєвєродонецьк, - аналітики

У Центрі військово-морського аналізу США вважають, що битва за схід України може тривати до кінця літа. Водночас ситуація на фронті буде складною і у жодної зі сторін не вистачить ресурсу для великого пориву, передають Патріоти України.

Україна має усі шанси піти в успішний контрнаступ на Херсонщині. На думку аналітиків, це більш стратегічно та економічно важливий регіон. Про це повідомляє The Washington Post.

На думку американських експертів із Інституту вивчення війни, Росії буде важко перейти до наступного етапу бойових дій через великі втрати у битві за Сєвєродонецьк.

Кремль не має фізичної можливоті відновити необхідні ресурси, а для продовження наступу він мусить забезпечити форсування Сіверського Донця. Ситуація ускладнюється тим, що основні мости через річку зруйновані, а іншого шляху до Лисичанька російська армія наразі не має.

Водночас Збройні сили України використовують затримку солдатів РФ для зміцнення власних позицій у місті. Таку думку висловило міністерство оборони Великої Британії.

Якщо росіяни зможуть перебратися через Сіверський Донець, їм доведеться прориватися через українських захисників біля Бахмуту та Сіверська. Це перемістить основні гарячі точки у сторону заходу, де ЗСУ мають гарні укріплення.

"Наступ у цій частині поля бою, ймовірно, затягнеться, можливо, на липень чи серпень. Хоча обидві сторони можуть бути виснажені через втрати живої сили та техніки", – повідомив директор дослідницької програми в рамках програми вивчення Росії в Центрі військово-морського аналізу Майкл Кофман. На його думку, це призведе до оперативної паузи.

Окупантам вже нічим прикритись з повітря: Авіація ЗСУ 11 разів вдарила по позиціях ворога на півдні

субота, 20 серпень 2022, 7:58

Повітряні сили України 11 разів вдарили по позиціях армії РФ на півдні України. Про це повідомляє Оперативне командування "Південь", передають Патріоти України. Зазначається, що ударів було завдано по позиціях ворога в районах Олександрівки, Благодатно...

Плани Путіна провалилися: Пентагон заявив про "повну відсутність прогресу росіян на полі бою"

субота, 20 серпень 2022, 7:56

Пентагон заявив, що позиції російських військових ослабли, окупанти не мають прогресу на полі бою в Україні, передають Патріоти України. Пряма мова: "Ви бачите повну відсутність прогресу росіян на полі бою. Вони несуть ці втрати і не можуть просуватися...