Битва ЗСУ зі зброєю Заходу з Росією і її резервами: Арестович закликав готуватися до довгої війни

Окупаційні війська Росії не змогли провести масштабний наступ на Донбасі і наразі кидають свої сили частинами, щоб виснажити сили армії України. Вони прагнуть не допустити початку наступу українських військ на захоплені позиції, передають Патріоти України.

Росіяни намагаються підтягнути свої резерви і разом з тим знищити зброю, яку Києву надає Захід. Ймовірно, відтепер вони перейдуть до тактики хвиль, і є питання, який підхід переможе: стягування РФ додаткових резервів, або зброя західного світу. Хід з постачанням зброї ЗСУ стане переможним, проте треба готуватися до тривалої війни. Про це заявив радник глави Офісу президента Олексій Арестович.

У ефірі 24 каналу він розповів про те, що Росія глобально не наступає на Донбасі, а направляє свої військові сили частинами. Вони намагаються виснажити сили української оборони. Окупанти прагнуть до того, щоб ЗСУ не встигли накопичити отриману від Заходу зброю, завдяки якій війська підуть у наступ."Всі очікували, що наступ на Донбасі буде раптовим і великим, але того не сталося. Вони просто кидають сили по частинах, що є з військової точки зору дурістю. Для чого? Вони хочуть виснаження наших сил. Вони не хочуть, щоб ми встигли накопичити західну зброю в кількості, яка дозволить нам перейти в наступ. Вони постійно атакують і ми витрачаємо західну допомогу", - пояснив Арестович.

За його словами, наразі РФ намагається підтягнути свої резерви і разом з тим також пробує знищити озброєння, яке Києву надає західний світ. Виникає питання, який з підходів переможе - підключення росіянами додаткових резервів, або західна військова допомога. Через це війна може затягнутися.

"Наразі воин перейдуть до тактики хвиль. Можливо, додадуть напрямків. Тут вже мова про те, яка гонка переможе: російські спроби підтягнути резерви або західна зброя, яка допоможе перейти в наступ. А тут все неоднозначно. Саме на це розраховує РФ, що скільки б нам не надходило західної допомоги, ми не могли піти в контрнаступ. Тоді це означатиме, що конфлікт затягується, Україна просідає економічно, західна допомога не спрацьовує", - зазначив радник Єрмака.

Має залишити країну протягом тижня: Чорногорія оголосила дипломата з посольства РФ персоною нон грата

субота, 13 серпень 2022, 17:59

Міністерство закордонних справ Чорногорії оголосило персоною нон грата дипломата із посольства РФ. Про це йдеться на вебсайті відомства, передають Патріоти України. Там зазначили, що діяльність російського дипломата суперечить статті 9 Віденської конве...

"Трохи жаль тупих орків, яких покинули": Кім повідомив, що увесь керівний склад окупантів втікає за Дніпро

субота, 13 серпень 2022, 17:44

Російське командування терміново переміщується на лівобережну частину Херсонської області. Така масова "евакуація" керівного складу російської армії розпочалася після виведення Збройними Силами України усіх мостів через Дніпро, завдяки яким російському...