Бити по енергетичній інфраструктурі втрачено сенс: Росія може змінити тактику завдання ракетних ударів на тлі обмеження ресурсів, - ISW

Російські війська можуть змінити тактику завдання ракетних ударів по Україні, зосередившись на українських військових об'єктах. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW). За даними аналітиків, загальна кількість російських ракетних ударів зменшується, що свідчить про виснаження запасів високоточних ракет.

Експерти зазначили,що представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скибицький також заявив, що російські війська можуть переорієнтувати свої удари на українські військові об'єкти та місця зосередження сил, продовжуючи завдавати ударів українській енергетичній інфраструктурі.

За оцінкою ГУР, наразі у Росії залишилося лише 15% запасів високоточної зброї, що були до 24 лютого 2022 року, а крилатих ракет «Калібр», Х-101 та Х-555 менше 10% від загальних запасів.

За словами Скибицького, російські сили не можуть проводити атаки частіше, ніж два рази на місяць через необхідність економії ракет (восени минулого року вони проводили великі повітряні атаки з більшою частотою - приблизно раз на тиждень).

Аналітики ISW раніше також оцінювали, що російський ракетний арсенал виснажується, що може обмежити частоту та інтенсивність ударів.


Ворог вдарив "Іскандерами" та дронами по аеродрому "Миргород" на Полтавщині - пошкоджено інфраструктуру та техніку

субота, 10 червень 2023, 10:56

Вночі 10 червня російські окупаційні війська атакували військовий аеродром "Миргород" на Полтавщині. Противник застосував балістичні та крилаті ракети типу "Іскандер", а також ударні дрони іранського виробництва. Про це повідомив очільник Полтавської о...

"Від полку лишилося 37%": Окупанти поскаржилися, що командування їх "кинуло", а поранених ніхто не рятує (відео)

субота, 10 червень 2023, 9:59

Чергова група російських "мобіків" поскаржилася на командування військами РФ в Україні. Окупантам не подобається, що їм не дають постачання та "розумних" наказів, у разі обстрілу ніхто не прикриває їх артилерією, а без евакуації "300-ті" стають "вантаж...