
Російські добровольці під час рейду в Бєлгородській області використовували техніку, відбиту в російських окупантів. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Черняк в інтерв'ю Радіо Свобода.
Черняк наголосив, що існують чіткі механізми контролю озброєння, яке Україна отримала від партнерів. Він зазначив, що зброю передавали виключно для використання регулярними формуваннями української армії.
"Такі перевірки, такий контроль здійснюють і представники тих країн, які надавали зброю. Жодна одиниця зброї, надана американськими партнерами, не була передана Російському добровольчому корпусу", - сказав представник ГУР.
"Захопили росіяни (російські окупанти – ред.), і Російський добровольчий корпус цю техніку в них відбив", - додав Черняк.
Раніше в Легіоні Свобода Росії теж заявили, що використовували під час свого рейду техніку, яку російські окупанти "відібрали у ЗСУ під Бахмутом, а ми успішно перетрофеїли".
Скандал виник після того, як Financial Times повідомило, що російські добровольці проникли на територію країни-агресора з технікою американського виробництва, зокрема бронетранспортерами M1224 MaxxPro і машинами Humvee, незважаючи на те, що США передавало Україні військову техніку з умовою, що вона використовуватиметься лише на території України.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...