
Україна та Румунія підписали міжурядову угоду про військово-технічне співробітництво. Про це повідомляє посольство Румунії в Україні, передають Патріоти України.
"5 вересня 2020 року Міністр оборони України Андрій Таран, в рамках свого візиту до м. Бухарест, та Міністр національної оборони Румунії Ніколає Чуке підписали Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії про співробітництво у військово-технічній сфері. Міжурядова угода визначає правову базу військово-технічного співробітництва між двома країнами, спрощує процедуру здійснення державних закупок у відповідній сфері, а також дозволяє розширити партнерство між Україною та Румунією, спрямовану на зміцнення безпеки у регіоні Чорного моря", - йдеться у повідомленні.
В українському відомстві зазначили, що візит до Бухаресту створив умови для подальшого поглиблення двостороннього воєнно-політичного, військового та військово-технічного співробітництва та розвитку партнерських стосунків Збройних Сил України зі збройними силами Румунії, які забезпечують стабільність безпекової ситуації на південно-східному фланзі НАТО.
Росія поступово втрачає свої позиції, а її економіка вже відчуває наслідки міжнародного тиску. Водночас союзники України наголошують на необхідності посилення санкцій і продовження підтримки Києва, аби остаточно послабити російський режим, передають Па...
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...