Бив по шиї саперною лопатою: З'явилися нові відомості про вбивць із ПВК "Вагнер" у Сирії

34-річний житель Пскова Володимир Б. намагався перебити сирійцеві шийні хребці саперною лопатою, а пізніше облив бензином підвішене тіло вбитого.

Найманець "ПВК Вагнера" Володимир Б. (на передньому плані). Фото: fontanka.ru.

Стали відомі імена ще декількох найманців "ПВК Вагнера", яку називають приватною армією президента Росії Володимира Путіна, які з особливою жорстокістю вбили цивільного в Сирії. Зокрема, вони причетні до страти дезертира із сирійської армії Мохаммеда Тахи Ісмаїла Аль-Абдулли в провінції Хомс у 2017 році. Про це повідомляє "Фонтанка", передають Патріоти України.

За інформацією розслідувачів, одним із них виявився 34-річний житель Пскова Володимир Б., який намагався перебити сирійцеві шийні хребці саперною лопатою, а пізніше облив бензином підвішене тіло вбитого.

Зазначається, що у 2012-2014 роках він служив за контрактом у спецназі, потім відправився у відрядження в Дагестан, після чого став ветераном бойових дій. Крім цього, в один час із ним у тій же бригаді служив і Дмитро Уткін, якого вважають засновником "ПВК Вагнера".

идання стверджує, що Володимир Б. став найманцем цієї організації у 2015 році, отримавши позивний "Сайга". Його дані знайшли в списку пасажирів, які реєструвалися на рейс Ростов – Дамаск у січні 2017-го. Хоча в розмові з журналістами він заявив, що ніколи не був у Сирії і не застав Уткіна у другій бригаді спецназу.

Вони стратили сирійця в пустелі. Фото: fontanka.ru.

Хіти тижня. "Вона працює": Тимошенко раптово змінила імідж (фото)

четвер, 23 січень 2020, 4:00

У мережі з'явилось свіже фото лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко із сесійного залу Верховної Ради, куди депутати повернулись після свят. Фото з'явилось у Facebook парламентського кореспондента Яна Доброносова. Тимошенко змінила імідж: засмагла, відпоч...

Хіти тижня. "Молотов и Риббентроп мертвы, но их дело живет. Глядя с того света на пресс-конференцию Путина и Меркель, Сталин и Гитлер наверняка аплодируют стоя", - експерт

четвер, 23 січень 2020, 1:00

"Переговоры президента России Владимира Путина и федерального канцлера Германии Ангелы Меркель, прошедшие 11 января в Москве, завершились совместной пресс-конференцией, на которой было озвучено много интересного. Впрочем, большое число важных тем было ...