Бив по шиї саперною лопатою: З'явилися нові відомості про вбивць із ПВК "Вагнер" у Сирії

34-річний житель Пскова Володимир Б. намагався перебити сирійцеві шийні хребці саперною лопатою, а пізніше облив бензином підвішене тіло вбитого.

Найманець "ПВК Вагнера" Володимир Б. (на передньому плані). Фото: fontanka.ru.

Стали відомі імена ще декількох найманців "ПВК Вагнера", яку називають приватною армією президента Росії Володимира Путіна, які з особливою жорстокістю вбили цивільного в Сирії. Зокрема, вони причетні до страти дезертира із сирійської армії Мохаммеда Тахи Ісмаїла Аль-Абдулли в провінції Хомс у 2017 році. Про це повідомляє "Фонтанка", передають Патріоти України.

За інформацією розслідувачів, одним із них виявився 34-річний житель Пскова Володимир Б., який намагався перебити сирійцеві шийні хребці саперною лопатою, а пізніше облив бензином підвішене тіло вбитого.

Зазначається, що у 2012-2014 роках він служив за контрактом у спецназі, потім відправився у відрядження в Дагестан, після чого став ветераном бойових дій. Крім цього, в один час із ним у тій же бригаді служив і Дмитро Уткін, якого вважають засновником "ПВК Вагнера".

идання стверджує, що Володимир Б. став найманцем цієї організації у 2015 році, отримавши позивний "Сайга". Його дані знайшли в списку пасажирів, які реєструвалися на рейс Ростов – Дамаск у січні 2017-го. Хоча в розмові з журналістами він заявив, що ніколи не був у Сирії і не застав Уткіна у другій бригаді спецназу.

Вони стратили сирійця в пустелі. Фото: fontanka.ru.

Чергова "геніальна ідея": Фокін запропонував сформувати "міжнародний уряд" на Донбасі

вівторок, 22 вересень 2020, 23:00

На думку політика, якщо вибори будуть проведені під егідою ООН, то жодна зі сторін не зможе їх назвати нелегітимними. На території окупованого Донбасу потрібно створити "тимчасовий міжнародний уряд" для проведення місцевих виборів. Про це заявив заступ...

В'язниця замість штрафів: Зеленський "підклав свиню" викрадачам авто

вівторок, 22 вересень 2020, 22:45

За незаконне заволодіння транспортним засобом передбачено не штрафи, а 3-5 років обмеження чи позбавлення волі. Президент Володимир Зеленський підписав закон, який посилює відповідальність за незаконне заволодіння транспортним засобом. Як повідомляє пр...