"Чаклунів" привів Шойгу: Путін наважився на війну проти України після двох обрядів із шаманами

Путін зважився на повномасштабне вторгнення в Україну після обряду з шаманами. Він скасував первісний план голови російського Генштабу Валерія Герасимова. Про це розповів російський історик, політичний аналітик та публіцист Валерій Соловей ефірі програми "Фейгін Live", передають Патріоти України.

"Путін прийняв рішення після зустрічі з шаманами. Було два обряди – один у Бочаровому струмку, а другий проводився на Алтаї. І ті, хто надихнув його на ратні подвиги, хто привів до того, що він фактично скасував первісний план Герасимова, вони за це жорстоко поплатилися", – розповів Соловей.

Політичний аналітик пояснив, в чому полягав цей "первісний план Герасимова". "Був первісний план Герасимова. Він не припускав, що російські війська протягом принаймні трьох тижнів будуть переходити кордон України. Мова йшла про те, щоб бомбити, бомбити, довбти ракетами, використовувати артилерію, використовувати військово-авіаційні сили. І лише після того, коли буде підірвано військову та цивільну інфраструктуру, почати власне наступ", – пояснив історик.

І Путін, бувши впевненим у перемозі, яку йому пообіцяв Шойгу, котрий і привів до президента РФ цих шаманів, зважився на вторгнення, зазначив Соловей.

Депутати пропонують зберегти безплатне розмитнення авто, але не для всіх: Що треба знати

середа, 29 червень 2022, 6:28

о Верховної Ради внесено новий проєкт закону про розмитнення авто. Підготували його понад 60 народних депутатів. Про це написав у Facebook один із авторів законопроєкту Ігор Фріс. передають Патріоти України. Проєкт закону вносить зміни до Податкового ...

"Це критична фаза війни": Німецький генерал розповів, що потрібно Україні для успішного контрнаступу на ворога

середа, 29 червень 2022, 6:13

Німецький генерал-лейтенант у відставці Роланд Катер заявив, що зараз війна в Україні проти країни-агресорки Росії зайшла у критичну фазу. На його думку, українським захисникам потрібно терміново передати БТР та бойові танки. Після цього, як вважає Кат...