Чарівний копняк з Пекіну зламав райдужні плани недоімперців: Російські "миротворці" на 19 літаках залишили Казахстан

З аеродрому міста Алмати вилетіли 19 літаків військово-транспортної авіації ВКС Росії, які здійснюють перекидання російських миротворців, що повертаються з Казахстану. Про це повідомляє Міноборони РФ у неділю, 16 січня, зазначають Патріоти України.

"На цей час 19 літаків (18 літаків Іл-76 і один літак Ан-124 Руслан) військово-транспортної авіації Повітряно-космічних сил Росії, що здійснюють перекидання російських миротворців, які повертаються з Казахстану, зі складу Колективних миротворчих сил ОДКБ, вилетіли з аеродрому Алмати і перебувають у повітрі", – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що літаки доставлять особовий склад та техніку підрозділів Повітряно-десантних військ на аеродром Чкаловський у Московській області.

Перші літаки з російськими військовими покинули Казахстан 13 січня. Вони прибули на аеродроми Іваново-Північний (Іванівська область) та Чкаловський.

Власник опублікував фото будинку в Маріуполі із наслідками проживання "визволителів"

вівторок, 17 травень 2022, 21:14

«Греческая. "ДНР" жили около 14 дней в доме моего папы», — написав чоловік.

Є постраждалий: У Бєлгородській області РФ знову заявили про обстріл нібито зі сторони України

вівторок, 17 травень 2022, 20:59

Губернатор Бєлгородської області РФ В'ячеслав Гладков у черговий раз заявив про обстріл України. Про це повідомив сам Гладков у Telegram, передають Патріоти України. "Щойно голова Грайворонського міського округу Геннадій Бондарєв доповів про обстріл з ...