Час думати про повернення в професію: Вже 56% українців проти, щоб Зеленський йшов на другий термін. Порошенко скорочує розрив, - соціологи

​У другому турі розрив між Володимиром Зеленським та Петром Порошенком у порівнянні з виборами 2019 року скоротився з 49% до 8%

Президент Володимир Зеленський має найбільший антирейтинг серед політиків. Такі дані соціологічного опитування компанії SOCIS, проведеного з 29 жовтня по 4 листопада, зазначають Патріоти України.

Як відомо, вперше про це повідомив Центр Разумкова, який зафіксував найвищий антирейтинг Зеленського у дослідженні, опублікованому 1 листопада 2021 року.

За даними SOCIS, за Зеленського за жодних обставин не проголосують 29,3%. В опитуванні Центру Разумкова антирейтинг Володимира Зеленського становить 31,9%.

Рейтинг Порошенка і Зеленськогоsocis.kiev.ua
56,6% проти того, щоб Володимир Зеленський балотувався на другий термін. Лише 25,8% підтримують таке рішення. 8,9% вважають, що до наступних виборів ще багато часу, стільки ж (8,8%) відмовились від відповіді.

На виборах президента за Володимира Зеленського готові голосувати 18,6% від усіх опитаних. За Петра Порошенка – 12,6%. Суттєво відстають від лідерів Юрій Бойко (8,2%), Юлія Тимошенко (7,8%), Дмитро Разумков (4,5%), Євгеній Мураєв (4,0%). Інші кандидати мають значно меншу підтримку.

У порівнянні з вереснем 2021 року рейтинг Володимира Зеленського знизився майже на 7%, констатують соціологи.

У другому турі розрив між Володимиром Зеленським та Петром Порошенком проти виборів 2019 року скоротився з 49% до 8%. Якби вибори відбулися найближчої неділі, за Зеленського готові проголосувати 53,9% тих, хто визначився і піде голосувати. За Петра Порошенка – 46,1%. Про це мовиться у другому опитуванні компанії SOCIS.

21 квітня 2019 року у другому турі виборів президента Володимир Зеленський отримав 73,22% голосів, Петро Порошенко 24,45% голосів виборців.

Лише 18,8% опитаних вважають, що нинішня влада краща за попередню. 42,9% вважають, що вона нічим не відрізняється. 32,4% опитаних вважають, що нинішня влада гірша, ніж попередня.

Більша частина опитаних – 44,4% – вважає популізмом, щоб підвищити свій рейтинг серед людей, так звану деолігархізацію, оголошену Зеленським. 14,2% вважають, що це намагання Зеленського та його оточення переділити власність і самим стати олігархами. 13,5% вірять, що це щире прагнення до справедливості. 10,8% вважають, що це крок до успішної України. 9,4% застерігають, що це спроба взяти під свій контроль телеканали, які належать олігархам.

Терміни проведення дослідження: 29 жовтня – 4 листопада 2021 року. Результати репрезентативні на рівні всієї країни за показниками віку (старші за 18 років), статі, типу поселення (місто/село) та поділу на області. Опитування не проводилось в АР Крим та на непідконтрольній українській владі частині Донецької та Луганської областей. Загалом було опитано 2000 респондентів. Метод дослідження: телефонне інтерв'ю САТІ (Computer Assisted Telephone Interviewing) з використанням планшетів. Статистична похибка вибірки (довірчий інтервал): +/- 2,4%.

"Настає момент": Відомий філософ оцінив ймовірність Третьої світової

субота, 10 січень 2026, 10:57

Сучасне суспільство, яке має за плечима історію воєн, втрачає свої цінності та бачення ризиків. Це та ще низка аспектів роблять можливість початку Третьої світової війни доволі реалістичною. Такою думкою поділився в інтерв’ю "Главкому" філософ, колишні...

"Ми бачили": Путін загнав себе в пастку, не прорахував Трампа до кінця, - Фейгін

субота, 10 січень 2026, 10:45

Операція США у Венесуелі була несподіваною для Москви, адже у Кремлі сподівалися, що Трамп так і стоятиме - блокуватиме судноплавство, продовжить тиск на Мадуро, але в жодному разі не почне військову операцію. Таку думку в етері "Еспресо" висловив росі...