Час має критичне значення: Вкрай важливо, щоб наші дії зі звільнення територій були в найближчі 2-4 місяці, - Маломуж

Вкрай важливо, щоб наші дії зі звільнення територій були в найближчі 2-4 місяці, – Маломуж

ЗСУ необхідно звільнити території, які захопила Росія, протягом наступних 2-4 місяців. Про це в інтерв'ю "Обозревателю" розповів колишній керівник Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж, передають Патріоти України.

"Вкрай важливо, щоб наші дії зі звільнення територій були в найближчі 2-4 місяці, допоки Росія не згенерувала нові підрозділи, корпуси, дивізії, армії і не встигла підготувати певний потенціал. Звичайно, не високоякісний, не високотехнологічний, але масовий – танки, БТР, ракетні засоби, боєприпаси та інше.

Щоб розгорнути таку махину, Росії потрібно приблизно пів року. Це не лише підготовка особового складу в навчальних центрах на території Білорусі та Росії, а й освоєння техніки та озброєння новими необстріляними мобілізованими. Бо "мобіки" масово гинуть. Ефект від них мінімальний.

Тому Росія перейшла до нової тактики: більш потужне об'єднання всіх ресурсів, навчання хоча б упродовж 2-4 місяців та підготовка нових дивізій та частин, які працюватимуть уже на подальший наступ на наші території", - зазначив Маломуж.

Колишній керівник Служби зовнішньої розвідки України перспективі 2-3 місяців ми отримаємо новітні озброєння та техніку у великій кількості. Це сотні БТР, більше сотні танків – і Leopard, і Abrams, і ракетні системи. Далекобійна артилерія на 160 км.

"Це дуже важливо, щоб знищити всі резерви, які рухатимуться з Росії. Це дасть змогу також створювати вогневі вали за фронтом. Так ми зможемо позбавити противника будь-яких засобів для підтримки вогню та проводити наступальні операції як на сході – Луганська та Донецька області – так і на півдні, у Запорізькій, Херсонській областях, аж до Криму.

Цей сценарій є найпріоритетнішим на сьогодні. Гадаю, він готується. Єдина затримка була з надходженням озброєння, техніки та боєприпасів, бо їх потрібні мільйони, а не сотні тисяч, як нам постачали раніше", - констатував Микола Маломуж.

Удар по штабу ЧФ ВМС РФ у Севастополі: З’явилося нове фото наслідків з космосу

неділя, 24 вересень 2023, 5:58

У мережі з'явився новий супутниковий знімок наслідків атаки на штаб Чорноморського флоту в тимчасово окупованому Севастополі. Його увечері суботи, 23 вересня, опублікувало Радіо Свобода. На знімку добре видно сліди влучання ракет в центральній частині,...

Польща "залила сала за шкуру" ще й Німеччині: Шольц погрожує поновити прикордонний контроль

неділя, 24 вересень 2023, 2:35

Німеччина пригрозила Польщі відновленням прикордонного контролю через міграційний скандал, який спалахнув між Варшавою та Берліном. . Як пише Bloomberg, канцлер Німеччини Олаф Шольц закликав польський уряд розслідувати повідомлення про сотні тисяч не...