"Час настав": Кадиров оголосив про відправлення своїх неповнолітніх дітей на війну проти України

Президент Чеченської республіки Рамзан Кадиров заявив, що троє його неповнолітніх синів незабаром вирушать на війну РФ проти України і перебуватимуть "на найскладніших ділянках зіткнення", передають Патріоти України.

Також чеченський лідер показав кадри підготовки його дітей до участі в бойових діях. Відповідний пост він опублікував у своєму Телеграм.

За словами Кадирова, його сини — 14-річний Адам, 15-річний Елі та 16-річний Ахмат — почали проходити бойову підготовку "ледь не змалку" і наразыісвої навички вони "готові застосувати в зоні спеціальної військової операції".

"І я не жартую. Настав час показати себе в реальному бою, і це їхнє прагнення я тільки вітаю. Скоро вони вирушать на передову і перебуватимуть на найскладніших ділянках лінії зіткнення", — написав Кадиров.

Водночас президент Чечні висловив упевненість, що навіть неповнолітні діти здатні "розгромити в пух і порох" тих противників чинного режиму в республіці серед чеченців, які вирушать до участі у війні на боці України.

Радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко

написав, що рішення Кадирова говорить одразу про кілька сумних речей. Зокрема, що "готується ґрунт, яким в Росії бажаючих зможуть закликати від 16 або навіть 14 років".

Крім того, як зазначає Геращенко, це "чергове жорстке порушення міжнародних законів, норм та звичаїв війни, де заборонено участь неповнолітніх".

"Свого часу інший фюрер не зупинився на Австрії": Путін хоче зруйнувати Україну, але це не його кінцева мета, - опозиціонер з РФ

неділя, 29 січень 2023, 8:55

Спроба знищити державність України є лише проміжною метою у хворій уяві російського диктатора Володимира Путіна. Насправді він хоче захопити інші країни, зокрема території Європейського Союзу, передають Патріоти України. Через це диктатора, безперечно,...

Президент МОК пропонує повернути росіян на Олімпіаду: Зеленський запросив його до Бахмута та показав, в яких умовах тренуються українські спортсмени

неділя, 29 січень 2023, 8:50

Президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах підтримав повернення російських та білоруських спортсменів на міжнародні змагання. Глава МОК заявив, що усунення спортсменів лише через паспорт не відповідає цінностям та місії Олімпійської ...