Час працює проти Путіна: У Німеччині передрекли руйнування економіки Росії

Російська економіка вже руйнується через західні санкції, і час працює не на її користь. У той же час, Німеччина та інші країни Заходу мають активніше працювати на скорочення своєї енергетичної залежності від РФ.Про це заявив міністр економіки Німеччини Роберт Хабек, передають Патріоти України.

За його словами, санкції завдають важкої шкоди російській військовій машині. "Російська економіка руйнується... [Президент РФ Володимир] Путін, як і раніше, отримує гроші, але час працює не на Росію, а проти Росії", – сказав Хабек. За його словами, внаслідок санкцій Москва втратила доступ до деталей, що мають вирішальне значення для її здатності вести війну.

Хабек також уточнив, що загалом країни-союзники скоротили експорт до Росії на 53%, а падіння серед нейтральних чи проросійських держав становило 45%. Німеччина урізала експорт у РФ у березні на 60%, за підсумками квітня очікується ще різкіше падіння.

Міжнародний кримінальний суд відреагував на погрози Москви через ордер на арешт Путіна

четвер, 23 березень 2023, 6:05

Президія Асамблеї держав-учасниць Римського статуту заявила про непохитну підтримку рішення Міжнародного кримінального суду, у зв'язку з погрозами через виданий ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна. "Президія висловлює жаль з приводу цих спро...

Кремлівський фюрер догрався: Блінкен закликав заарештувати Путіна й видати суду в Гаазі

четвер, 23 березень 2023, 5:53

Державний секретар США Ентоні Блінкен вважає, що європейські держави-підписанти Римського статуту повинні виконати ордер на арешт президента Росії Владіміра Путіна й видати його Міжнародному кримінальному суду. . Про це Блінкен сказав у середу на сл...