Час працює проти Путіна: У Німеччині передрекли руйнування економіки Росії

Російська економіка вже руйнується через західні санкції, і час працює не на її користь. У той же час, Німеччина та інші країни Заходу мають активніше працювати на скорочення своєї енергетичної залежності від РФ.Про це заявив міністр економіки Німеччини Роберт Хабек, передають Патріоти України.

За його словами, санкції завдають важкої шкоди російській військовій машині. "Російська економіка руйнується... [Президент РФ Володимир] Путін, як і раніше, отримує гроші, але час працює не на Росію, а проти Росії", – сказав Хабек. За його словами, внаслідок санкцій Москва втратила доступ до деталей, що мають вирішальне значення для її здатності вести війну.

Хабек також уточнив, що загалом країни-союзники скоротили експорт до Росії на 53%, а падіння серед нейтральних чи проросійських держав становило 45%. Німеччина урізала експорт у РФ у березні на 60%, за підсумками квітня очікується ще різкіше падіння.

Менші, ніж в росіян при обороні: Військовий розказав про втрати ЗСУ у наступі

понеділок, 3 жовтень 2022, 19:59

Росіяни намагаються накопичувати серйозні сили в районі Сєвєродонецька та Лисичанська. Втрати цих населених пунктів може стати черговою великою політичною поразкою, передають Патріоти України. Як наголосив військовий ЗСУ, народний депутат та секретар К...

У ЗСУ розповіли про просування військових на півдні - збито Су-25 росіян

понеділок, 3 жовтень 2022, 19:56

Сьогодні на півдні українські військові підрозділи виконали 196 вогневих завдань для забезпечення підтримки просування ЗСУ. Про це повідомив спікер оперативного командування "Південь" Владислав Назаров, коментуючи обстановку станом на 14:00, передають...