"Час спливає, а час - це наші життя!": Командир морпіхів висловився про ситуацію на "Азовсталі"

Сергій Волина, командир морпіхів, які зараз боронять Маріуполь, розповів, що він зараз пчувається так, ніби "опинився в якомусь пекельному реаліті-шоу". Військові продовжують боротися з ворогом за життя та використовують кожен шанс для порятунку. При цьому весь світ, за його відчуттями, про спостерігає за тим, що відбувається, як за цікавим сюжетом. Про це Волина написав на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"Такі сценарії використовують у фільмах та серіалах. Різниця лише в тому, що це не фільм, а ми – не вигадані персонажі! Це реальне життя! Біль, страждання, голод, муки, сльози, страх, смерть – все справжнє!" – наголосив військовий.

Волина додав, що його дивує людський цинізм, адже в світі є загальноприйняті правила – однакові для всіх, засвідчені купою законів, підписів та печаток. Проте в цій війні вони не діють. "Тоді навіщо вони потрібні?" – питає воїн.

Командир морпіхів розповів, що він сподівається на диво, що вищі сили знайдуть рішення для порятунку українських воїнів з "Азовсталі", і "це пекельне реаліті-шоу закінчиться". "Вищі сили, ми чекаємо на результат ваших дій...Час спливає, а час – це наші життя! Морська піхота – вірні завжди! Слава Україні!" – написав Сергій Волина.

Зраднику довелося ставити на коліна: У Черкасах облили зеленкою гауляйтера-невдаху - соратника Медведчука

понеділок, 8 серпень 2022, 18:49

У Черкасах активісти облили зеленкою колишнього депутата міськради від забороненої партії ОПЗЖ Олександра Замирайла, який вийшов із СІЗО під заставу в 208 тисяч гривень, куди потрапив у зв'язку з підозрою в підтримці країни-агресора, передають Патріоти...

Будуть гарматним м'ясом: У РФ вербують вчителів у добробати для війни проти України

понеділок, 8 серпень 2022, 18:42

Військовий комісаріат в Ульянівській області РФ набирає викладачів у добровольчі батальйони для війни в Україні. Про це пише російський Telegram-канал Baza, передають Патріоти України. . Як уточнюється, військові країни-агресора вирішили набирати добр...