Час влаштувати там "бавовну": Стало відомо, які бази Росія використовує для бомбардувальників, що атакують Україну

Удари ЗСУ по авіабазах країни-агресора Росії стали ключовим механізмом для зменшення бомбардувань України. Таким чином ворог змушений запускати літаки з більшої відстані, що значно ускладнює атаки по мирних українських містах, передають Патріоти України.

Росія не припиняє своїх намірів знищувати українські території з неба, тож будує нові аеродроми у прикордонних районах, як от недалеко від Бєлгорода.

Там злітно-посадкову смугу довжиною 2 тисячі метрів почали облаштовувати влітку 2023 року. В українській розвідці також повідомили виданню про використання Росією білоруських територій.

За словами представника ГУР, Білорусь стала "притулком для російських бомбардувальників". Зокрема, представники DeepState на карті показали 10 аеродромів у Білорусі, у тому числі п’ять з них розташовані біля кордону з Україною.

"Загалом карта DeepState показує 51 базу, яку використовує Росія в межах 600 кілометрів (370 миль) від території, контрольованої Україною, у тому числі три на окупованому сході України, шість на незаконно анексованому півострові Крим і 32 у Росії", - йдеться у статті.

Видання пояснює, що країна-агресор обирає шлях бомбардування мирних міст України, оскільки не має достатньої кількості сил для окупації східних міст, наприклад, Харкова. Тому стратегія Росії полягає в тому, щоб тероризувати великі населені пункти, аби люди звідти виїжджали.

Москва замислила черговий масштабний злочин: Україна відповіла на заяву Росії про плани підриву дамб Київського та Канівського водосховищ

п’ятниця, 12 липень 2024, 23:55

Міністерство закордонних справ України спростувало та назвало абсурдною заяву представниці МЗС РФ Марії Захарова, що нібито "Україна готує знищення дамб Київської ГЕС та Канівського водосховища, щоб звинуватити Росію". . У МЗС наголосили, що за будь-як...

По чайній ложці: Bloomberg дізнавався, скільки F-16 ЗСУ отримають влітку і до кінця року

п’ятниця, 12 липень 2024, 23:20

Один зі співрозмовників видання зазначив, що Україна ймовірно зможе розмістити ескадрилью F-16 - від 15 до 24 літаків. За словами іншого джерела, Київ очікує отримати шість F-16 цього літа і до 20 до кінця року. . Водночас у країн-партнерів виникали с...