Часткова мобілізація в РФ може бути небезпечним кроком для Кремля: Путін не врахував один нюанс, - експерт

300 тисяч резервістів, яких можуть залучити до війни проти України, "не навчені, не досвідчені і не готові", і це може бути "надзвичайно небезпечним" кроком. Про це в ефірі Sky News розповів віце-маршал авіації у відставці Шон Белл, передають Патріоти України.

"Насправді у них є близько двох мільйонів резервістів, які служили в армії за останні п'ять років. Якщо екстраполювати, це близько 25 мільйонів резервістів, які на якомусь етапі служили в армії. Проблема з усіма цими цифрами в тому, що вони виглядають дуже грандіозно. У контексті 300 тисяч звучить багато, але ці люди не навчені, у них немає досвіду, вони не готові", - зазначив військовий аналітик.

Белл уточнив, що ці військові можуть бути для режиму Путіна загрозою. До того ж, додав Белл, ніхто з військових експертів не вважає, що це змінить правила гри для Росії. "Вторгнення Путіна в Україну пішло не за планом, його армія пошарпана, малоймовірно, що йому вдасться реалізувати всі свої довоєнні амбіції", - сказав він.

Міжнародний кримінальний суд відреагував на погрози Москви через ордер на арешт Путіна

четвер, 23 березень 2023, 6:05

Президія Асамблеї держав-учасниць Римського статуту заявила про непохитну підтримку рішення Міжнародного кримінального суду, у зв'язку з погрозами через виданий ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна. "Президія висловлює жаль з приводу цих спро...

Кремлівський фюрер догрався: Блінкен закликав заарештувати Путіна й видати суду в Гаазі

четвер, 23 березень 2023, 5:53

Державний секретар США Ентоні Блінкен вважає, що європейські держави-підписанти Римського статуту повинні виконати ордер на арешт президента Росії Владіміра Путіна й видати його Міжнародному кримінальному суду. . Про це Блінкен сказав у середу на сл...