Часткова мобілізація в РФ може бути небезпечним кроком для Кремля: Путін не врахував один нюанс, - експерт

300 тисяч резервістів, яких можуть залучити до війни проти України, "не навчені, не досвідчені і не готові", і це може бути "надзвичайно небезпечним" кроком. Про це в ефірі Sky News розповів віце-маршал авіації у відставці Шон Белл, передають Патріоти України.

"Насправді у них є близько двох мільйонів резервістів, які служили в армії за останні п'ять років. Якщо екстраполювати, це близько 25 мільйонів резервістів, які на якомусь етапі служили в армії. Проблема з усіма цими цифрами в тому, що вони виглядають дуже грандіозно. У контексті 300 тисяч звучить багато, але ці люди не навчені, у них немає досвіду, вони не готові", - зазначив військовий аналітик.

Белл уточнив, що ці військові можуть бути для режиму Путіна загрозою. До того ж, додав Белл, ніхто з військових експертів не вважає, що це змінить правила гри для Росії. "Вторгнення Путіна в Україну пішло не за планом, його армія пошарпана, малоймовірно, що йому вдасться реалізувати всі свої довоєнні амбіції", - сказав він.

Близько 400 осіб: У Куп’янську виявлено списки колаборантів, які виконували функції окупаційної влади

п’ятниця, 7 жовтень 2022, 0:36

У деокупованому Куп’янську виявлено списки колаборантів, які виконували організаційно–розпорядчі функції окупаційної влади. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін в ефірі інформаційного телемарафону, передають Па...

"Вже отримала запрошення": Президентка Словаччини пожартувала про візит до "анексованого" Чехією Калінінграда

п’ятниця, 7 жовтень 2022, 0:29

Президентка Словаччини Зузана Чапутова в четвер підхопила жарт про "анексію" Калінінградської області Росії, який в останні дні поширюється в чеських соцмережах, повідомляють Патріоти України. "Можу подумати над державним візитом. Або ні. Чудова робота...