Частина Бахмута все ще під контролем України, - секретар РНБО

Частина блокованого міста Бахмут залишається під контролем України. Про це заявив CNN Олексій Данілов, передають Патріоти України.

"Якщо вони (росіяни – ред.) вважають, що взяли Бахмут, я можу сказати, що це неправда. На сьогодні частина Бахмута перебуває під нашим контролем. Не можу сказати, що весь, але частина Бахмута досі під нашим вогнем", – сказав Данілов.

Данілов заявив, що головним завданням було утримувати місто якомога довше. "Коли йшлося про Бахмут, то це були рішення, які приймалися на стратегічному рівні. Оборонна операція постійно контролювалася на засіданнях штабу Головнокомандувача. Ми розуміли, навіщо ми це робимо", – пояснив він.

За словами Данілова, на Бахмутському напрямку загинула велика кількість російських військових, причому не тільки ПВК "Вагнера", а й спецпризначенців, ВДВ та представників інших родів військ РФ. Було знищено величезну кількість техніки. Росіяни витратили там величезну кількість боєприпасів..

"Це була наша стратегічна оборонна операція, яка була успішною для нас, враховуючи те, що ми 10 місяців утримували територію, де ми їх щодня знищували. Бахмут не могли взяти 10 місяців. Чим вони можуть похвалитися?" – додав він.

Замість Марка Міллі: Сенат США затвердив новим головою Об'єднаного комітету начальників штабів

четвер, 21 вересень 2023, 11:40

Раніше законодавці не могли затвердити Брауна і ще кількох кандидатів на вищі пости у військовому керівництві країни у зв'язку з опозицією з боку одного сенатора-республіканця. . Сенатори змогли розпочати голосування щодо призначення Брауна і ще дво...

Країни ЄС готові розглянути запропоновані Україною зміни у правилах експорту зерна

четвер, 21 вересень 2023, 11:36

Три країни Європейського Союзу, які ввели національні заборони на експорт української агропродукції, готові розглядати механізм спільної верифікації та погодження постачання, запропонований Україною, передають Патріоти України. Про це заявив заступник ...