"Частина української військової інфраструктури": У "ЛНР" заблокували месенджер Viber

У так званій "Луганській народній республіці" оголосили про блокування месенджера Viber. Пояснюючи причини такого рішення, його назвали "частиною української військової інфраструктури". Про це повідомляє Telegram-канал "Дежурний із Донбасу", передають Патріоти України.

Так званий місцевий "міністр зв'язку" Олег Фетісов заявив, що українська армія нібито через Viber відстежує геолокацію та координати цивільної та військової інфраструктури окупантів.

"З 3 червня на території "ЛНР" буде тимчасово обмежений доступ до сервісу обміну повідомленнями Viber. Дане рішення стало вимушеною відповіддю з нашого боку на випадки використання сервісу, що багаторазово почастішали, як частини військової інфраструктури", – сказав він.

Земля бетоном: ЗСУ ліквідували вагнерівця "Самурая" - раніше він воював у Сирії та Лівії

неділя, 2 жовтень 2022, 7:29

Українські військові ліквідували російського окупанта Гілемханова Ільдара з позивним "Самурай". Як повідомив офіцер ЗСУ, блогер Анатолій Штефан, загарбник був колишнім співробітником ФСБ і встиг повоювати в багатьох гарячих точках, передають Патріоти У...

Склоки з Байденом важливіші? Українка Спартц у Конгресі проголосувала проти виділення додаткових $12,3 млрд Україні

неділя, 2 жовтень 2022, 7:25

Конгресвумен українського походження Вікторія Спартц проголосувала проти виділення Україні додаткових $12,3 млрд від США. Це повідомив журналіст «Голосу Америки» Остап Яриш. . «До речі, конгресвумен Вікторія Спартц голосувала проти законопроєкту, ку...