Частині німецького бізнесу абсолютно байдуже, що відбувається з Україною, вони думають тільки про свої гроші, - Дуда

Польський президент Анджей Дуда критично висловився на адресу німецького бізнесу, який попри війну в Україні працює з Росією. Дуда заявив, що частині німецького бізнесу байдуже, що відбувається в Україні та Польщі, передають Патріоти України.

Дуда припустив, що німецька економіка не вірить у загрозу з боку Росії

Президент Польщі зауважив, що деякий німецький бізнес попри російську агресію хоче вести торгівлю з Росією та купувати дешевий газ і нафту. "Вибачте, можливо, деякі люди в Німеччині образяться: частині німецького бізнесу байдуже, що відбувається з Україною, що відбувається з Польщею. Кажуть: ми хочемо робити бізнес, заробляти гроші. Ви можете вести бізнес з Росією, ми хочемо продавати свою продукцію. Ми хочемо купувати дешевий газ і імпортувати нафту", – сказав Дуда.

Він наголосив на загрозах, які створює Росія і припустив, що німецька економіка, ймовірно, не вірить, що російська армія може знову "відсвяткувати велику перемогу в Берліні", окупувавши частину Німеччини. "Ми в Польщі знаємо, що це можливо. І тому для нас немає бізнесу як раніше. І тому ми закликаємо світ і Європу, щоб з Росією більше не було звичайного бізнесу", – заявив польський лідер.

Дуда зазначив, що в Польщі добре розуміють ситуацію щодо загроз з боку Росії, тому про ведення бізнесу з країною-агресоркою не може бути й мови. "Про ведення бізнесу з Росією ніхто не говорить ні слова, оскільки нам знову може загрожувати, що російська армія знову буде тут. Тобто смерть, розстріл, відправлення в Сибір. Ми добре знаємо, що означає потенційне вторгнення Росії. Тому ми не можемо дозволити цьому зайти так далеко", – сказав президент Польщі.

Він додав, що Польщі потрібно створити таку військову силу, щоб мати можливість захищатися в разі нападу.

"Це підстава": Експерт пояснив, які небезпеки приховує "ізраїльський сценарій" для України

понеділок, 29 травень 2023, 13:45

Захід розглядає ймовірність надати Україні гарантії безпеки замість членства в НАТО. За основу можуть взяти "ізраїльський сценарій". Проте він має низку конкретних недоліків, з якими Україна не зможе погодитись. Про це "24 каналу" розповів Микола Давид...

Ракети летіли по балістичній траєкторії: Ігнат розповів про деталі нової атаки РФ на Київ

понеділок, 29 травень 2023, 12:58

Росія атакувала Україну з північного напрямку, ймовірно, з оперативно-тактичного комплексу "Іскандер". Ракети летіли по балістичній траєкторії, передають Патріоти України з посиланням на речника Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната в ефірі телемарафону. "Бул...