Частині німецького бізнесу абсолютно байдуже, що відбувається з Україною, вони думають тільки про свої гроші, - Дуда

Польський президент Анджей Дуда критично висловився на адресу німецького бізнесу, який попри війну в Україні працює з Росією. Дуда заявив, що частині німецького бізнесу байдуже, що відбувається в Україні та Польщі, передають Патріоти України.

Дуда припустив, що німецька економіка не вірить у загрозу з боку Росії

Президент Польщі зауважив, що деякий німецький бізнес попри російську агресію хоче вести торгівлю з Росією та купувати дешевий газ і нафту. "Вибачте, можливо, деякі люди в Німеччині образяться: частині німецького бізнесу байдуже, що відбувається з Україною, що відбувається з Польщею. Кажуть: ми хочемо робити бізнес, заробляти гроші. Ви можете вести бізнес з Росією, ми хочемо продавати свою продукцію. Ми хочемо купувати дешевий газ і імпортувати нафту", – сказав Дуда.

Він наголосив на загрозах, які створює Росія і припустив, що німецька економіка, ймовірно, не вірить, що російська армія може знову "відсвяткувати велику перемогу в Берліні", окупувавши частину Німеччини. "Ми в Польщі знаємо, що це можливо. І тому для нас немає бізнесу як раніше. І тому ми закликаємо світ і Європу, щоб з Росією більше не було звичайного бізнесу", – заявив польський лідер.

Дуда зазначив, що в Польщі добре розуміють ситуацію щодо загроз з боку Росії, тому про ведення бізнесу з країною-агресоркою не може бути й мови. "Про ведення бізнесу з Росією ніхто не говорить ні слова, оскільки нам знову може загрожувати, що російська армія знову буде тут. Тобто смерть, розстріл, відправлення в Сибір. Ми добре знаємо, що означає потенційне вторгнення Росії. Тому ми не можемо дозволити цьому зайти так далеко", – сказав президент Польщі.

Він додав, що Польщі потрібно створити таку військову силу, щоб мати можливість захищатися в разі нападу.

Росія "допомогла", бо зацікавлена: Болгарія посварилася з Північною Македонією

неділя, 29 січень 2023, 19:40

Росія зацікавлена в розпалюванні конфліктів на Балканах, в тому числі між Болгарією та Північною Македонією. Про це заявив міністр закордонних справ Македонії Буяр Османі в інтерв'ю місцевій редакції "Радіо Свобода", передають Патріоти України. В остан...

Єврокомісія судитиметься одразу з шістьма країнами ЄС: Що саме вони порушили

неділя, 29 січень 2023, 19:00

Європейська комісія подає апеляцію до Суду ЄС проти шести країн-членів у зв'язку з їх нездатністю запобігти появі видів, шкідливих для європейської природи, інформують Патріоти України. Як повідомляє Delfi, Європейська комісія ухвалила рішення звернути...