
Підсумком зустрічі у "нормандському форматі" 9 грудня у Парижі може стати "підвішування" ситуації з мирним врегулюванням на Донбасі. Про це в ефірі ObozTV заявив депутат Верховної Ради від "Європейської солідарності" Ахтем Чийгоз, оцінюючи позиції президента України Володимира Зеленського на переговорах, передають Патріоти України.
"Для нас неприйнятний варіант, коли все підвисне. Та риторика і дії, які передували "нормандському формату" з боку президента України, не дають чітких посилань не тільки всередині суспільства, а й ворогам, і нашим партнерам", – заявив політик.
Чийгоз також прокоментував масові акції проти капітуляції. За його словами, президент і його команда "добре відчули напруження, яке існує в суспільстві".
"Це, на мою думку, підвісить ситуацію, і це найгірший варіант. Зараз нас нова команда привела до такого стану, що ми повинні радіти тому, що він там ніякі червоні лінії не перейде", – зазначив народний депутат. "Частину червоних ліній вже перейдено. Треба вимагати від президента і нової команди, щоб вони чітко визначили позиції держави, як він із Путіним побачиться", – додав він.
Україна вважає, що їй вдалося заручитися підтримкою адміністрації президента США Дональда Трампа у зусиллях, спрямованих на змушення Росії до повернення за стіл переговорів, передають Патріоти України з посиланням на The Kyiv Independent. Посилаючись н...
Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...