
Підсумком зустрічі у "нормандському форматі" 9 грудня у Парижі може стати "підвішування" ситуації з мирним врегулюванням на Донбасі. Про це в ефірі ObozTV заявив депутат Верховної Ради від "Європейської солідарності" Ахтем Чийгоз, оцінюючи позиції президента України Володимира Зеленського на переговорах, передають Патріоти України.
"Для нас неприйнятний варіант, коли все підвисне. Та риторика і дії, які передували "нормандському формату" з боку президента України, не дають чітких посилань не тільки всередині суспільства, а й ворогам, і нашим партнерам", – заявив політик.
Чийгоз також прокоментував масові акції проти капітуляції. За його словами, президент і його команда "добре відчули напруження, яке існує в суспільстві".
"Це, на мою думку, підвісить ситуацію, і це найгірший варіант. Зараз нас нова команда привела до такого стану, що ми повинні радіти тому, що він там ніякі червоні лінії не перейде", – зазначив народний депутат. "Частину червоних ліній вже перейдено. Треба вимагати від президента і нової команди, щоб вони чітко визначили позиції держави, як він із Путіним побачиться", – додав він.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...