Частину міста вже перекрили: ФБР заявило про загрозу зриву інавгурації Байдена, підозрюють ультраправих

ФБР заявило про загрозу зриву інавгурації Байдена. Підозрюють ультраправих

Федеральне бюро розслідувань США попередило правоохоронні органи округу Колумбія про загрозу зриву інавгурації Джо Байдена 20 січня. За даними бюро, представники ультраправих рухів в інтернеті обмінювалися картами потенційно вразливих місць у Вашингтоні. Про це пише The Washington Post з посиланням на звіт ФБР, передають Патріоти України.

Повідомляється, що у ФБР допускають, що ультраправі можуть планувати проникнення на інавгурацію Байдена під виглядом військовослужбовців Національної гвардії. Також увагу бюро привернуло те, що в інтернеті вівся обмін картами вразливих місць у Вашингтоні. ФБР вважає, що як одинаки, так і організовані групи, які штурмували Капітолій 20 січня, можуть прибути на церемонію 20 січня. В той же час конкретних свідчень про наявність такої змови поки не виявлено.

Тим не менш правоохоронні органи напередодні інавгурації Байдена підвищили заходи безпеки. Зокрема, вже перекрито частину міста, яка прилягає до Білого дому і Конгресу. Капітолійський пагорб оточено, для широкої громадськості туди немає допуску.

"Звуки впечатляют - очень громко, видны клубы дыма": Окуповані Донецьк і Ясинувата здригаються від потужних залпів

п’ятниця, 26 лютий 2021, 20:29

У непідконтрольному Донецьку від обстрілів потерпають західні і північні окраїни. «Пятый участок, опять начали, гремит ЖД вокзал, в 17:00 1 бах слышал», — пишуть донеччани. Вони підкреслюють: чутні вихідні залпи. «Бакины. Очень хорошо слышно до сих пор...

Армійська реформа: Бійці ЗСУ крокуватимуть по-новому

п’ятниця, 26 лютий 2021, 20:23

Тепер військовослужбовці чеканячи стройовий крок, підніматимуть ногу на п'ять см нижче. Збройні Сили України "реформують" стройовий крок - військовослужбовці підніматимуть ногу на 10-15 см, замість 15-20 см, визначених Стройовим статутом, повідомляють ...