Частину вже ліквідували: На південь України перекидають перших російських мобілізованих, - полковник СБУ

Збройні сили України спостерігають перекидання перших мобілізованих на Південь України. Про це повідомив полковник СБУ Роман Костенко, передають Патріоти України.

"Додатковий ресурс противника - завжди погано для поля бою. Оскільки це завжди люди в танках, з автоматами та іншій військовій техніці. Тому, якої б якості вони не були, в будь-якому разі вони будуть стріляти в нас", - пояснив він.

Костенко додав, що на цьому напрямку вже є перші вбиті мобілізовані росіяни. "Проте не можу не погодитись з тим, що дійсно все залежить від якості мобілізаційного ресурсу Росії. Ми розуміємо, що перші мобілізовані з РФ вже є на Півдні України. І перші вбиті теж є. Для нас нічого не змінюється. Наша артилерія буде щільніше бити по окупантах, скільки їх би не було", - підсумував полковник СБУ.

Джерело: Еспресо.ТV

Генерал-майор Буданов очолить Міністерство оборони, що абсолютно логічно, - Арахамія

неділя, 5 лютий 2023, 22:41

Генерал-майор Кирило Буданов, який зараз є начальником ГУР, очолить Міністерство оборони. Кого розглядають на його місце поки що невідомо. Чутки про те, що у Міністерстві оборони плануються кадрові зміни, офіційно підтвердив глава фракції "Слуга народу...

Не стосуються питання харчування: Резніков прокоментував оголошення підозри екс-посадовцям Міноборони

неділя, 5 лютий 2023, 22:14

Міністр оборони Олексій Резніков прокоментував інформацію про оголошення підозри колишнім посадовцям міністерства. Про це він сказав на прес-конференції, передають Патріоти України. Коментуючи справи щодо Богдана Хмельницького та В'ячеслава Шаповалова,...