Частину ЗАЕС взяло під контроль формування Кадирова, - Центр національного спротиву

Віднедавна частину захопленої Запорізької АЕС почало контролювати бандформування глави Чечні Рамзана Кадирова – спеціальний загін швидкого реагування "Ахмат". Про це повідомив Центр національного спротиву, створений Силами спеціальних операцій ЗСУ, передають Патріоти України.

"Окупанти постійно посилюють охорону на території станції, зросла кількість постів, що свідчить про те, що почувають вони себе невпевнено. Відомо, що віднедавна частину станції контролює бандформування Кадирова – СОБР "Ахмат", який розмістив свою техніку та озброєння безпосередньо в турбінних залах №1 та №2", - йдеться у повідомленні.

Центр також повідомив, що РФ намагається якнайшвидше підключити Запорізьку АЕС до своєї енергосистеми. Окупанти поспішно проводять заходи з переведення системи зберігання відпрацьованого ядерного палива на ЗАЕС на російські стандарти, а також пристосовують усі ядерні реактори ЗАЕС до використання російських паливних збірок. Наразі чотири з шести ядерних реакторів ЗАЕС працюють з використанням паливних збірок американської компанії Westinghouse Electric Company.

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 22 червня

понеділок, 22 червень 2026, 7:17

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 22.06.26 орієнтовно склали:

Путін спробує випробувати НАТО на міцність, але зробить це не так, як очікує Альянс

понеділок, 22 червень 2026, 7:00

Путін може спробувати випробувати НАТО на міцність, однак зробить це неочевидними методами, які можуть виявитися несподіваними для Альянсу. Про це в етері Еспресо та Slawa.TV сказав письменник та експерт з безпеки Едвард Лукас в інтерв'ю ведучому прогр...