"Часу більше немає": Російська сенаторка Ковітіді закликала до ударів по Одесі після потужної "бавовни" в Криму


У Криму вимагають "жорсткого рішення та дій" у відповідь на пожежу на нафтобазі в Козачій бухті Севастополя у ніч проти 29 квітня. Там закликають знищити нафтоналивні сховища Одеси.

Із таким закликом виступила зрадниця України, так званий сенатор Ради Федерації РФ Ольга Ковітіді. Вона вимагала ухвалення "стратегічного рішення про нейтралізацію Одеси як військової бази України" і нарікала, що "часу немає".

"Точка зору. Про атаку безпілотника ЗСУ на Севастополь і загоряння нафтобази в Козачій бухті. Часу "на повільні танці" у нас більше немає. Подія вимагає відповідного жорсткого рішення і дій. Всі нафтоналивні сховища Одеси повинні бути знищені. Стратегічне рішення щодо нейтралізації Одеси як військової бази України має бути ухвалене", – зазначено у дописі у Telegram-каналі зрадниці.

Окупанти завдали близько десяти ударів по Харкову, є загиблі

четвер, 23 травень 2024, 11:45

У четвер, 23 травня, у Харкові прогриміла серія вибухів. Про це повідомив мер міста Ігор Терехов, передають Патріоти України. Оновлено 11:36. Терехов заявив, що на місці ще одного удару ворожої ракети виявлено тіло ще одного загиблого. Ще одна людина п...

Готували прорив: СБУ знешкодила агентів Росії, які готували захоплення стратегічних об'єктів Харківщини

четвер, 23 травень 2024, 11:30

Співробітники СБУ, які днями на Харківщині затриамали ворожого інформатора, який готував захоплення Вовчанська, викрили ще одного агента фсб — чоловік формував «групи підтримки» для прориву російських ДРГ до Харкова. Як зазначають в Службі безпеки Укра...