Часу не гають: Окупанти будують нові укріплення вздовж траси Маріуполь - Донецьк, - Андрющенко

Російські окупанти розпочали будівництво нових укріплень вздовж траси Маріуполь - Донецьк на ділянці, де дорога з села Гранітного з’єднується з трасою. Цей населений пункт має важливе логістичне значення для загарбників на фронті. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

"Гранітне стає головною логістичною артерією при окупантах в забезпеченні ділянки фронту по точках Волноваха - Вугледар - Курахівський напрям - Донецьк завдяки автомобільному та залізничному мостам". - пояснив він.

За його словами, ці два мости "тотально" вирішують питання російської логістики з Ростова. "Намалювали для розуміння логістику та позначили ключовий міст. Може він зникне? Було б непогано. Це збільшить логістичне плече майже на 70 км та збільшить час до 10 годин проходження колони. Бонусом - все побачимо через Маріуполь", - додав Андрющенко.

Підіграють Путіну: Стало відомо, яка країна допомагає Росії обходити нафтові санкції

п’ятниця, 26 червень 2026, 19:50

Турецькі судноплавні компанії стали одним із головних інструментів, які допомагають Росії обходити західні санкції на експорт нафти. Саме Туреччина перетворилася на ключовий логістичний центр російського «тіньового флоту», передають Патріоти України із...

Дискусії тривають: Україна може отримати "нагороди" за очікування вступу до ЄС, - Politico

п’ятниця, 26 червень 2026, 19:36

У Європейській комісії триває робота над планом, який передбачає надання країнам-кандидатам на вступ до ЄС спеціальних пільг. Україна також може отримати особливі бонуси, передають Патріоти України з посиланням на Politico. Брюссель планує зробити проц...