Часу не гають: Окупанти будують нові укріплення вздовж траси Маріуполь - Донецьк, - Андрющенко

Російські окупанти розпочали будівництво нових укріплень вздовж траси Маріуполь - Донецьк на ділянці, де дорога з села Гранітного з’єднується з трасою. Цей населений пункт має важливе логістичне значення для загарбників на фронті. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

"Гранітне стає головною логістичною артерією при окупантах в забезпеченні ділянки фронту по точках Волноваха - Вугледар - Курахівський напрям - Донецьк завдяки автомобільному та залізничному мостам". - пояснив він.

За його словами, ці два мости "тотально" вирішують питання російської логістики з Ростова. "Намалювали для розуміння логістику та позначили ключовий міст. Може він зникне? Було б непогано. Це збільшить логістичне плече майже на 70 км та збільшить час до 10 годин проходження колони. Бонусом - все побачимо через Маріуполь", - додав Андрющенко.

Могла збити вже понад 400 повітряних цілей: На озброєнні України засвітилася новітня система ППО

неділя, 28 червень 2026, 6:51

У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...

Масова втеча: Російські туристи та військові залишають Крим через удари України, - ISW

неділя, 28 червень 2026, 6:24

Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...