"Чего никогда не постичь Израилю, так это назначения в РНБО концертмейстеров": Арестович прокоментував новий скандал навколо "Слуги народу"

Військовий аналітик Олексій Арестович піддав критиці заяву нардепа "Слуги народу" і помічника секретаря РНБО України Максима Ткаченка про окупантів Донбасу, що викликало скандал.

Олексій Арестович. Фото: соцмережі.

Напередодні Ткаченко заявив, що навіть серед ватажків терористичних угруповань "Л / ДНР" є "зі здоровим глуздом", "чесні і порядні" люди, які можуть отримати посади у владі і після повернення Донбасу Україні, передають Патріоти України.

Арестович зазначив, що в Україні багато хто намагається приводити в якості прикладу Ізраїль, тримаючи в голові стереотипи про обстановку в країні. При цьому він повідомив, що реальність для ізраїльських патріотів зовсім інша, що Україні ще "терпіти і терпіти" до бід, які переживає Ізраїль. Ізраїльська еліта вважає, що ці біди - виправдана ціна за збереження демократичного характеру держави. Але ось чого ніколи не осягнути Ізраїлю, так це призначення в РНБО концертмейстерів, зазначив Арестович. Він також навів мем на тему "Господи! Какой стыд!".

"Наши патриоты любят приводить в пример Израиль - как образец военизированного, ультрапатриотического государства, храбро сражающегося в окружении многочисленных врагов, где патриотам обеспечивается высший приоритет во всех их хотелках. Это от того, что патриоты редко любят работать с реальностью, предпочитают надрывные мифы.

В реальности, Израиль - это - бесконечные суды против израильских военных (за разрушения, за насилие, за несоблюдение прав), многолетние выплаты пострадавшим, запреты и ограничения на открытие огня по террористам, антиизраильская пропаганда прямо с университетских кафедр и ТВ, арабские депутаты в парламенте, ведущие системную антиизраильскую деятельность, бесконечные уступки террористам, два неудачных мирных договора, в результате которых противник только усиливался, пропуск гуманитарных конвоев и финансирования на территории, удерживаемые противником, государство, занимающее сторону противника в судах, убийства ультраправыми премьера мира, убийство лидера правых арабскими террористами, бесконечная ругань левых и правых, светских и религиозных, особый статус арабского языка и многое, многое другое. До бед, которые переживают израильские патриоты, нашим патриотам еще уступать и уступать, терпеть и терпеть.

В этом смысле мы все еще куда лучше Израиля, несмотря на очевидную тенденцию к выравниванию. Израильская элита считает, что эти беды - оправданная цена за сохранение демократического характера государства. Но вот чего никогда не постичь Израилю, так это назначения в РНБО концертмейстеров. Здесь несчастным евреям никогда нас не догнать", - зазначив він.

Хтось повірив, крім росіян?: Путін заявив, що Росія виробить втричі більше боєприпасів і танків, ніж Захід поставить Україні

неділя, 26 березень 2023, 0:15

Російський диктатор Володимир Путін заявив, що постачання озброєнь Україні становить загрозу РФ, одночасно ствердивши, що Росія виробить утричі більше боєприпасів і танків, ніж матимуть ЗСУ від західних партнерів. Про це Володимир Путін заявив в етері ...

Влада заявила, що нічого не сталося: У Ростовській області пролунав потужний вибух (відео)

субота, 25 березень 2023, 23:29

У місті Азов Ростовської області 25 березня пролунав потужний вибух. Його причини поки що невідомі. Про це повідомляє місцевий Telegram-канал, передають Патріоти України. Момент вибуху зняла одна з камер. На відео можна помітити, що через гучний звук с...