"Чего никогда не постичь Израилю, так это назначения в РНБО концертмейстеров": Арестович прокоментував новий скандал навколо "Слуги народу"

Військовий аналітик Олексій Арестович піддав критиці заяву нардепа "Слуги народу" і помічника секретаря РНБО України Максима Ткаченка про окупантів Донбасу, що викликало скандал.

Олексій Арестович. Фото: соцмережі.

Напередодні Ткаченко заявив, що навіть серед ватажків терористичних угруповань "Л / ДНР" є "зі здоровим глуздом", "чесні і порядні" люди, які можуть отримати посади у владі і після повернення Донбасу Україні, передають Патріоти України.

Арестович зазначив, що в Україні багато хто намагається приводити в якості прикладу Ізраїль, тримаючи в голові стереотипи про обстановку в країні. При цьому він повідомив, що реальність для ізраїльських патріотів зовсім інша, що Україні ще "терпіти і терпіти" до бід, які переживає Ізраїль. Ізраїльська еліта вважає, що ці біди - виправдана ціна за збереження демократичного характеру держави. Але ось чого ніколи не осягнути Ізраїлю, так це призначення в РНБО концертмейстерів, зазначив Арестович. Він також навів мем на тему "Господи! Какой стыд!".

"Наши патриоты любят приводить в пример Израиль - как образец военизированного, ультрапатриотического государства, храбро сражающегося в окружении многочисленных врагов, где патриотам обеспечивается высший приоритет во всех их хотелках. Это от того, что патриоты редко любят работать с реальностью, предпочитают надрывные мифы.

В реальности, Израиль - это - бесконечные суды против израильских военных (за разрушения, за насилие, за несоблюдение прав), многолетние выплаты пострадавшим, запреты и ограничения на открытие огня по террористам, антиизраильская пропаганда прямо с университетских кафедр и ТВ, арабские депутаты в парламенте, ведущие системную антиизраильскую деятельность, бесконечные уступки террористам, два неудачных мирных договора, в результате которых противник только усиливался, пропуск гуманитарных конвоев и финансирования на территории, удерживаемые противником, государство, занимающее сторону противника в судах, убийства ультраправыми премьера мира, убийство лидера правых арабскими террористами, бесконечная ругань левых и правых, светских и религиозных, особый статус арабского языка и многое, многое другое. До бед, которые переживают израильские патриоты, нашим патриотам еще уступать и уступать, терпеть и терпеть.

В этом смысле мы все еще куда лучше Израиля, несмотря на очевидную тенденцию к выравниванию. Израильская элита считает, что эти беды - оправданная цена за сохранение демократического характера государства. Но вот чего никогда не постичь Израилю, так это назначения в РНБО концертмейстеров. Здесь несчастным евреям никогда нас не догнать", - зазначив він.

Російські еліти вже думають, як не потрапити до кримінальних судів: Клімкін розповів про можливі механізми виплати Україні репарацій

середа, 30 листопад 2022, 8:24

Колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що Росія після завершення війни може погодитися на виплату репарацій Україні, як би парадоксально це не звучало. Така ситуація може скластися, якщо така схема буде пов'язана із частковим скасуван...

Тягнуть час, коли Україна поринає в пітьму: У Пентагоні заявили, що поки не планують передачу Україні систем Patriot

середа, 30 листопад 2022, 7:59

Міністерство оборони США поки не планує розпочати поставки систем Patriot для захисту українського неба від російських ракетних атак. Про це заявив речник Пентагону Пет Райдер, передають Патріоти України. Він зазначив, що протиповітряна оборона України...